Vad heter/hette erat gosedjur när ni var små?
Den enda jag minns namnet på är min trogne hund, Pantalou.
mitt favorit gosedjur heter Leo, och hur gammal jag än blir kommer han alltid vara mitt favorit gosedjur. han är ett jätte gulligt jaguar gosedjur från WWF. ^_^ he will for ever be my precious. XP
Hade också en apa som hette apis
standard
En uttvättad rosa kanin vid namn Bally. Fick honom när jag föddes, men han fick inget namn förrän jag lärde mig läsa någorlunda, det står 'Baby' broderat på honom i skrivstil, något jag inte kunde läsa, så Bally helt enkelt.
haha hade (har:$) älgen Sam Sem Strömstad Elliot. även kallad sam elliot hehe. även en lila kanin som hette Kajsa och en ekorre kallad korrikorre
Alla jävla gosedjur jag hade hette vad de var fast med ett "is" på slutet
Vargis
Kattis
Hundis
osv
Hästis och Kaninis :)
Har ett rosa spöke som jag haft sen jag var liten, lurvig var han också men jag har ryckt bort allt ludd (Y) Men Köpe heter han iaf, hörde inte riktigt S:et när jag var liten xD
Sen har jag en rosa hund som alla sa va en gris >:( som jag döpte efter en hund i nån billig Snövits kopia, Liten heter han :)
Har en nalle som heter Theodore också ^^ Sen har/hade jag en hel drös till men glömt namnen!
En liten, limegrön kanin som hette, eller han heter fan ännu det, Tutten.
En liten Pedofilgubbe till blågrön gubbe av enbart garn som jag döpte till Pinocksispocksis
Hade en giraff som hette Giraffis, en liten gris som hette Nöffis och en tiger som hette Puff. (hade en hamster som hette Ananas också, för jag gillade Ananas då)
Jag var bra på namn osv
Citat från Luxray_blaziken
Citat från Jord
En liten Pedofilgubbe till blågrön gubbe av enbart garn som jag döpte till Pinocksispocksis
Pedofilgubbe.....?
Det var inte precis någon man låg och mös med i sängen som barn.
En liten herre med armarna inuti benen.
En kanin vid namnet Kalle, man var så uppfinningsrik!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet