Vad drömde du inatt?
Drömde att jag blev vän med en björn som jag sedan lärde svenska. Och sen kom Jenny & vi lekte kurragömma med hennes mamma.
Att Robin levde igen.
Jag vet faktiskt inte.
Men jag har en känsla av att någon från en tv serie var med och hade fått barn och att mitt ex var farsa till barnet.
Sen helt plötsligt var vi hemma hos någon och vi typ bakade med deras saker när de var hemma, fast vi inte kände dem.
Jag har världens sjukaste drömmar.
Minns bara att jag skulle tanka i Mönsterås.
Drömde om att jag gick och supa till stan mitt på natten en helt vanlig vardag. XDDD På vägen tillbaka hem hade jag nästan inga kläder på mig :DD:ddd
Att jag chattade med en hacker. xD
Drömde om Voldemort.
Drömde om att jag satt vid Twitter, ända jag kom ihåg. Beroende? ja..
Jag drömde om My little pony friendship is magic och jag var där och hade en rolig tid med alla ponies..
Drömde att jag låg på ett berg och frös.
Att jag var med i Vietnam kriget tillsammans med några sydvietnameser
HAha episkt
Jag drömde jag var tsm med mitt ex igen.... insåg jag kanske saknar honom lite?
Minns inte rktigt, men en kille från min klass var med.
Och han var arg på sin mamma för att han inte fick ta septum.
Drömde om att ja o nåra kompisar va i fejd med nån maffia så dödade vi alla o fick massa knivar o shit i benen så va ja tvungen o gå för att inte dö o shit sen kom en pilgiftsgroda som gjorde att vi börja spy blod så skrattade vi åt vilken patetisk död vi fick sen vakna ja....va lite chockad av den överdrivet konstiga drömmen.
Att min kompis tog alla mina diamanter på Howrse. Jag är nog beroende.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet