Vad drömde du inatt?
Tänk jag drömde i natt att jag hade en katt
drömde att anti cimex skulle spela på 44:an :(:(:(:
Jag drömde att Hannings småbröder fick mens...xd
Att jag hittade ett par gula byxor som såg jättemysiga ut
Att jag vart jagad och uppäten av hundar / vargar :C
ÄR inte ens rädd för hundar osv :(
jag drömde att jag fick äntligen döda dom jag hatar ;D
typ ehe <3
Det var monster överallt och vi var tvungna att vaccinera oss mot dem, sprutan skulle rakt in i hjärtat <//3
drömde att jag blev jagad av ett jätteträskmonster. Jag klättrade ner från våran balkgon (bor högst upp) och sprang iväg. Sen intalade jag mig själv i drömmen att det bara var en dröm så jag vaknade - i en ny dröm. Där skulle jag på skidutflykt med min klass, men mina skidor gick sönder och jag hade fått jättekonstiga stavar. Dessutom flög jag skitlångt om jag åkte ner för massa backar, haha! Sen skulle vi hem igen, och då gick jag och en av mina klasskompisar och plockade svamp istället och jag ringde min karl och sa att vi plockade svamp och hade åkt skidor. Han blev sur på mig för han sov.
Sen vaknade jag Dx
jag hade typ ett fjortis-party hemma hos mig och sminkade mig som en katt med idomin (?) och alla blev fulla på Monster
sen hade vi typ en tävling om vem som spydde minst efter att ha snurrat runt några varv
Jag drömde om en trevlig prick, minns inte vem men vi hade skoj. Vi var ute vid skymningen, eller kanske det var soluppgången. Vi lyssnade på Babyshambles.
Drömde att jag vandrade i skogen. Såg en man i endast jeansväst och tajta byxor på sig. Han hade en hund också. Det var tydligen vinter dessutom.
Det var nåt konstigt med datorn, så det var en pedofil-gubbe som typ såg mig hela tiden, och höll på att snacka hela tiden.
Och att det inte gick att stänga av D:
creepy.
Att jag hade fått barn och sen dumpa killen mig och barnet på en busshållplats mitt i ingenstans, med väskor och bara körde iväg i sin jävla bil.
Drömde att jag träffade en jättesnygg tjej, men så visade det sig att jag inte hade trimmat mitt näshår så det liksom åkte ut som ett rep ur mina näsborrar så att det gick ner till fötterna och sedan kom det en massa gnomer nedåkandes till golvet som brandmän :|
drömde att jag blev jagad av en psykopatkvinna, och psykiskt torterad av henne, samt att hela världen var hemsk och hatfull. vaknade och är glad över det.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet