Vad drömde du inatt?
att det var massa insekter i badrummet som följde efter mig:/
Drömde att jag och andra blev kidnappade och fast i en källare på ett sjukhus, av en person som gillade kommunismen mörka sidor. Han mördade mig nästan. Usch.
exet och jag var på en fest
sen skulle jag hem och bil bromsen pajade så jag flög runt på en motorväg ?... (bilen gick typ i 300km/h)
drog till en busshållplats för att ta skydd mot regnet, träffade en tjej som jag snackade med, väldigt länge lol, tills regnet försvann, och då försvann vi med det
var typ feels när man vaknade
Jag drömde något mycket chockerande som jag tyvärr inte kan minnas
Ja
Drömde att jag skulle börja jobba som vårdbiträde och var så pepp och pigg!!
Haha hoppas den drömmen slår in :-))
Drömde massa saker, men bl a om min drömlägenhet. Igen.
Att jag var försenad till jobbet men inte kunde komma ut ur lägenheten
När jag gick ut genom ytterdörren så hamnade jag bara i lägenheten igen ;_; så började jag få massa sms som var typ "Kom hit på direkten annars är du avskedad"
Hade typ panik när jag vaknade hahaha :c
INGENTING :D
"jo, alla drömmer alltid något, men komma ihåg gör du inte varje gång"... = samma som > "kärlek! kärlek är en kemisk reaktion som sker i kroppen när..."
HÅLL KÄFTEN :D
Jag bodde i ett hus av snö!
Där bodde jag med mina vänner och hade fest.
De ba "men grannarna lär ju inte va nöjda"
Jag svarade att vi inte har någon el, eftersom det är ett SNÖhus.
Men sen visade det sig att det fanns det visst, för vi hade två fungerande tv-apparater.
Drömde också att jag bodde i skolan och väntade på att min lärare skulle prata med mig, men han hade aldrig tid!
Sen drömde jag en del snusk också hehe
Att jag ville ha något min lillebror hade bakat och lagt i pappas kyl. Hade sparat hälften av vad det by var för något. Konstaterade att jag hade glömt ta med det i blev, men få var det någon annan jävel som hade snott med sig mitt fika. Då lackade jag ur rejält!
Så går det när man motsträvigt låter bli att äta innan man går och lägger sig...
Om nån jävla nymf som ville ligga
Drömde att jag kysste killen som låg brevid mig, det var en väldigt irrelevant dröm.
Drömde att jag hade 3 jobb och skola och sa till nån " jaa asså jag funderar ju på att säga upp mig på åtminstone ett ställe, det är ju lite hektiskt"
Drömde att jag odlade skägg.... Det var rött och buskigt. Fick panik först, men sen blev jag rätt nöjd med det!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet