Vad drömde du inatt?
Drömde om att jag var smal <3
Drömde om att adam drack pepsi
Drömde att alla tjejer på facebook började ladda upp bilder på stenar. Vaknade och tittade på fb och ingen hade laddat upp någon bild på stenar :(
drömde att jag satte mig i en myrstack och massa myror bet mig
Drömde om att jag flög. Flög över kullar och berg och såg på strärnorna från bergstoppar. Underbart!
Drömde att jag träffade Matthew Gray Gubler. Ville ta en selfie med honom, men han var nervös (???) så vi gjorde lite galna miner mot varandra som uppvärmning och sen helt plötsligt så kysste han min hals (???). It was weird.
Och *trigger warning* tyvärr ännu en dröm om självskada, drömde att jag skar min handled så den behövde sys ughh usch.
Drömde om att jag sneade på en fylla och vaknade ute i stan naken, för att sedan hitta mina kläder innan snuten skulle ta mig.
Drömde att jag satt på ett nytt tåg, som var övermodernt och att tåget aldrig stannade där just jag ville av, så jag fick en konstig känsla av panik...Usch
Jag red på en elefant genom regnskogen, för att ta mig till Skåne. I Skåne fann jag en enorm porn-mansion gjord av enbart godis. Alla tjejer var asiater och alla män var 60+ och håriga. Det var det mest morbida sex jag någonsin skådat och jag kan aldrig någonsin nämna vad jag såg.
Blasfemi fick en ny betydelse denna natt.
Ack och ve.
Jag drömde at Edward Blom tvingade mig att kärna smör.
drömde att sommarlovet var slut nästa vecka och var jättearg och förvirrad pga jobbar hela nästa vecka
Drömde att jag var kungen av något eldfolk och vi var i krig med isfolket. Vi gick till deras kung och slaktade honom och nästan alla andra. De som överlevde ville att jag skulle bli deras nya kung.
Ray från Rooster Teeth var typ min second in command eller nåt.
Drömde att jag hade fest hemma hos mig, och så skulle vi knarka. Vi fick ett rus som typ lsd fast vi rökte typ... o.O asskumt
Sen var Dave Franco där också. Det var nice.
Jag hade en underlig dröm om att vuxenblöjor var senaste modet.
Var man än tittade ute på gatorna så gick folk runt endast klädda i dessa blöjor.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet