Vad drömde du inatt?

Föregående
Till botten     Sista sidan
Nästa
272 Kille, 28 år

1 067 forumsinlägg

Skrivet:
4 juli 2012 kl. 14:00
272 Kille, 28 år

Tangentbord och sex.
(Nej inte kombinerat) :(

KamelFabriken Tjej, 32 år

1 064 forumsinlägg

Skrivet:
4 juli 2012 kl. 14:28
KamelFabriken Tjej, 32 år

Börjar vekligen fundera var allas drömmar ifrån 0.o

DestinyheterStol Tjej, 25 år

108 forumsinlägg

Skrivet:
4 juli 2012 kl. 14:29
DestinyheterStol Tjej, 25 år

Att jag såg DEAD BY APRIL<333 live o det ska jag IDAG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chicksterminator Kille, 29 år

Kommer aldrig ihåg mina drömar.

Avox Tjej, 28 år

600 forumsinlägg

Skrivet:
4 juli 2012 kl. 19:08
Avox Tjej, 28 år

Att jag gick runt i en skog. Så gick jag med någon som ville gå in i den allra mörkaste delen av skogen. Men det ville inte jag så jag gick vidare tills jag kom till en å. Så kom Ginny (från Harry Potter) körandes i en stor skåpbil och typ skrek till mig "DET ÄR DAGS, DU MÅSTE GÖRA DET!" och jag bara "wat?" för jag visste ju inte vad jag skulle göra. Så höll jag på att bli dödad av något, minns inte vad. Så tog jag fram min trollstav och framkallade min patronus. Helskum dröm.

Subterraneans Tjej, 30 år

6 033 forumsinlägg

Skrivet:
5 juli 2012 kl. 13:39
Subterraneans Tjej, 30 år

Att jag simmade.

Triangeldrama Tjej, 28 år

2 733 forumsinlägg

Skrivet:
5 juli 2012 kl. 17:34
Triangeldrama Tjej, 28 år

Jag la ut mitt nummer på Emocore, så ringde massa emos mig. Jävla emos.

eggbert Tjej, 30 år

1 752 forumsinlägg

Skrivet:
5 juli 2012 kl. 17:34
eggbert Tjej, 30 år

Chokladen var slut. :(

sailormoon Tjej, 30 år

2 022 forumsinlägg

Skrivet:
5 juli 2012 kl. 17:36
sailormoon Tjej, 30 år

Drömde att jag var ihop med Mikey Way! Det var ett rätt knäppt förhållande, men fint

LacunaInc Tjej, 30 år

525 forumsinlägg

Skrivet:
6 juli 2012 kl. 11:48
LacunaInc Tjej, 30 år

Att jag sov över hos en jättecharmig, mystisk kille.

Zerxes Tjej, 26 år

715 forumsinlägg

Skrivet:
6 juli 2012 kl. 11:50
Zerxes Tjej, 26 år

Minns inte >_<

tand Tjej, 30 år

2 514 forumsinlägg

Skrivet:
6 juli 2012 kl. 11:54
tand Tjej, 30 år

Att jag tog självmord för att jag inte fått tag på någon biljett till Justin Bieber.
Please, come on and hate on me.

hobo Tjej, 29 år

1 451 forumsinlägg

Skrivet:
6 juli 2012 kl. 11:58
hobo Tjej, 29 år

Min kompis mamma fick ultimat damp på mig så jag köpte en resa till Spanien till hela deras familj.

sailormoon Tjej, 30 år

2 022 forumsinlägg

Skrivet:
6 juli 2012 kl. 13:28
sailormoon Tjej, 30 år

Åkte buss och den blev kapad, sen så flydde jag från massa människor som försökte döda varenda person dom såg, vissa var inriktade på att endast döda mig, men jag klarade mig till mitt förra hus (som ligger mittemot mitt nya) så jag ringde mamma och skrek att människor försökte döda mig och att hon skulle hjälpa mig, så hamnade jag på ett hogwarts-liknande place där kungen var korrupt och sen löste sig allt, det var fred igen. Vi stod på en trappa och sjöng "Hurricane Gilbert" och fick utmärkelser. Alla grät när jag skulle få mitt, för att jag överlevt.

Avox Tjej, 28 år

600 forumsinlägg

Skrivet:
6 juli 2012 kl. 15:27
Avox Tjej, 28 år

Det var Hungerspel i mitt hus. Jag kände typ ingen....
Och så skulle jag och två till gömma oss, så vi gömde oss i kylrummet i källaren. Så började dom skrika och skratta och jag fick typ panik och "schhhhhh"ade dom. Och då tyckte dom att jag skulle ta det lugnt och att jag var överstressad. Så hörde vi någon komma ner för trappan och då börjar dom ropa "HÄÄÄÄÄÄÄR! HÄÄÄÄR ÄÄÄÄR VIIIII!" Och jag fick panik och sprang ut men jag hade inga skor, så jag hämtade skor, sen sprang jag, men så kunde jag inte springa. Så jag tänkte "Faaaaaaaaaan" och stod helt stilla och förberedde mig på att dö. Så blev jag inte dödad för alla blev bästa kompisar så var Hungerspelen över.

Sen drömde jag att jag och min fd bästis skulle få glass och så visade det sig att han som gav oss glass ville mörda oss om vi inte tog emot fem strutar glass till, så vi sprang och gömde oss i ett övergivet hus. Så kom det där läskiga ljudet som man hör på Minecraft när man är i en mörk grotta. Så jag blev superrädd och sprang därifrån. Så såg jag en ekorre som åkte rutchkana så jag tog upp honom och bar med mig honom.

Jag drömde alltså två drömmar inatt... (eller fler, drömmer alltid flera drömmar på en natt)


Föregående
Till toppen     Sista sidan
Nästa

Du måste vara inloggad för att skriva i forumet