Vad drömde du inatt?

Föregående
Till botten     Sista sidan
Nästa

Vad drömde du inatt?

Milos Kille, 30 år

Jag var inne på affären och skulle unna mig att köpa choklad. då var det en kille från min skola som trängde sig före mig. ingen speciell kille, har bara sett honom 2-3 gånger i matsalen och han går samhälls 3an när jag går estet åk 1. ._, så jag fattar inte varför hur han kom med i bilden. anyways. han trängde sig framför mig i kön till kassan. och skulle köpa en massa mat. det var bröd, mjölk, läsk, ägg, osv. sånt som man brukar handla mycket utav. ÅSSÅ HADE KILLEN INTE RÅD!?! inte tillräckligt pengar på kortet. och istället för att be om att ställa undan alla varor så att nästa person kan betala och han kunde fara hem och hämta mer riksdaler så står idioten och KALLPRATAR med hon i kassan. "vad händer till helgen då?" "eeeh, ja inget? :o" jaha, sweet" OCH ALLTING VAR SÅ JÄVLA AWKWARD OCH JAG STOD OCH TITTADE PÅ OCH JAG VILLE BARA SJUNKA GENOM MARKEN. HEJ

Avox Tjej, 28 år

Jag var på Hogwarts och vi hade skåp. Men jag hade glömt mina skåpnycklar så jag fick ha rosa kläder på mig (hatar att bära rosa) och sitta och äta fiskpinnar i en kyrka...helt osammanhängande.

brantmustin Tjej, 29 år

Inatt drömde jag att Christina från Grey's Anatomy skulle skära upp hela min rygg för att av någon anledning plocka ut mina inälvor. Igår drömde jag att min pappa föll genom taket in i mitt rum, fick se att han hade ett förvridet ansikte och i resten av drömmen grät jag för att han dött. Den sistnämnda var lite konstig då pappa hade tänkt gå upp på taket den dagen vilket jag inte visste om.

Zcxvb Tjej, 29 år

Jag drömde att jag gick in i ett rum där det satt en gubbe som sa att alla som inte forskade om Kina var helt jävla blåsta.

ValarMorghulis Kille, 31 år

drömmer väldigt ofta att det är zombie outbreak :D

Joxaren Kille, 27 år

En jävla massa olika drömmar. En av dem var att min farmor raggade på mig :/

Hosh Tjej, 29 år

Åkte longboard upp för världens brantaste backe till nån strand där en dam i en stuga tog fast mig och skulle döda mig på nåt jävla vänster, tror hon skulle spränga mig.. så vare en till dam som bara pratade ryska som inte ville prata/hjälpa mig eftersom hon såg mig äta kyckling.. stört

Roelle Tjej, 28 år

Jag drömde att jag träffade one direction och att en kompis tog livet av sig osv

Allt i en dröm, först var den skitbra och sen dålig och sen blev den skitbra igen...

hestpojke Tjej, 31 år

nånting konstigt om simhallar, grävlingar och döda bebisar. kommer inte ihåg riktigt

Gdynia Kille, 30 år

sov aldrig ;PpPpPpPpp

Carol Tjej, 28 år

alltså drömde om smallville
gör det jätteofta :(((((

mvh
smallvillleberoendetjej_97

Joey Kille, 32 år

Tror jag drömde om att jag träffade Steven Tyler.. Det var massa folk med Aerosmith tröjor överallt!

YouSlothy Tjej, 27 år

Att jag fiskade metspö med kastspö, fick en stor krokodil och sen satte sig jag och krokodilen och åt mjukglass..

Tynn Tjej, 31 år

Att jag inte fick på mig mina nya, fina, röda stövlar... blev asledsen

ruineshumaines Tjej, 29 år

Att jag hade sex med en tjej, och helt plötsligt hade hon värsta kuken, som sen visade sig vara en strap-on. Helkonstigt och awesome på samma gång.


Föregående
Till toppen     Sista sidan
Nästa

Du måste vara inloggad för att skriva i forumet