Vad betyder ditt användarnamn?
jag och min kompis skulle bli medlemmar på en sida för hundra år sen men visste inte vad vi skulle ha för användarnamn så vi gick in i bibblan tog en random bok , slog upp en sida och tog första bästa namnet på sidan. mitt var kapten volney
vet intee
Citat från volney
jag och min kompis skulle bli medlemmar på en sida för hundra år sen men visste inte vad vi skulle ha för användarnamn så vi gick in i bibblan tog en random bok , slog upp en sida och tog första bästa namnet på sidan. mitt var kapten volney
Haha random.
Mitt användarnamn är mitt smeknamn :P (aaa)
88a för att jag är född 88 ^^
Radioaktiv
:)
Citat från kamphund
Citat från KAPOWiiE
Kamphund:
Nu blev jag besviken jag har trott hela tiden att det var pga av låten kamphund - Raubtier :c fan
Haha ja den hade en liten del med det hela att göra xD
wiho! :D xd
Zerrissen = Förstörd/Trasig
Språk: Tyska :D
Citat från HatachiKinenbi
Miyavi- Hatachi Kinenbi
Den e bra ^^
Men alla i min klass mobbar början o slutet på den typ när dom sjunger "happy birth day"
Agneta Rudbeck
Agneta:
Agneta är ett kvinnonamn, en latinsk form av Agnes, som använts i Sverige sedan 1300-talet.
Namnet var mycket populärt under efterkrigstiden och fram till 1960-talet, men är ytterst ovanligt bland barn i dag. Den 31 december 2007 fanns det totalt 35 981 personer i Sverige med namnet Agneta, varav 18 839 med det som tilltalsnamn/förstanamn. År 2003 fick 58 flickor namnet, varav 2 fick det som tilltalsnamn/förstanamn.
Namnsdag: 21 januari
Rudbeck:
svensk adelsätt, med ursprung från Nordslesvig, förgrenad ur släkten Rudbeckius.
Äldste kände stamfadern är en Jens Lorentsen som levde under 1400-talet i Hoptrups socken. Släkten inkom till Sverige med Johan Pedersson Rudbeck (1550–1603) som var stadsskrivare i Örebro. Hans söner var skalden Petrus Rudbeckius, skolmannen Jacob Rudbeckius, samt biskopen Johannes Rudbeckius, som i sin tur blev blev far till biskoparna Nicolaus Rudbeckius och Petrus Rudbeckius.
Jag resonerade helt enkelt som så; att NÅGONTING måste man ju heta, så varför då inte heta just AgnetaRudbeck?
Arimina
Ari = CathARIna, så det komemr från mitt namn.
Sen Mina är bara för att alla mina chars heter någonting med Ari och min main healer råkar heta Arimina
Te.x Arimina, Arimela, Arimala and so on....
Snöflinga? o.O
Öh.
Pedofil.
TYP.
Miftys
My Imaginary Friend Thinks You Suck..
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet