Vad är det som gör att du fortsätter leva?
Det är så 2009 att hata livet och vilja dö. Livet äger och varje dag är rolig på sitt sätt! Dumt att dö.
Friends 'n' music pretty much
Rädd för döden.
Försöker göra min framtid bättre än mitt förflutna.
Pappa.
Rädsla.
Universum.
Jag lever de är nog med motivation
Helt örligt YOLO, man kan lika bra ta vara på tiden eftersom YOLO
Schack och House M.D.
Att jag kan vara pisssjuk och klaga om det på facebook.
Min familj, min pojkvän, mina husdjur och mina passioner.
Har inget särskilt som får mig att vilja gå upp på morgonen. Men känner ändå en mening med att leva. Tror att mycket gott väntar i framtiden.
Promises to keep and miles to go before I sleep :-----)
Både att döden skrämmer mig lite men mesta anledningen är nog mina nära och kära.
undrar också
min pappa som gick bort för 7 år sedan som alltid får mig att vilja få honom stolt över mig, uppnå saker, kunna må okej tillslut och det har alltid varit drivglöden även om jag knappt har någon
Jag såg filmen dagboken när jag var liten och började skriva dagbok samt när jag såg att mormor som dog förra sommaren tyckte jag var tråkigt det var och bara ha teven på så jag sparar på allt jag kan spara för att göra det så roligt när jag blir gammal med naruto maraton, dagböcker osv. Älskar och paxa saker, tyckte det var underbar känsla när mormor och morfar inte kunde behålla sitt hus och vi fick välja varsin sak när vi kom dit. Så prylar har betytt mer för mig. Och jag kan inte leva utan mina serier. Döden skrämmer mig inte, jag tror den är som en dröm.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet