Utseende eller personlighet? Ärligt!
An equilibrium.
Kan ju ha sex någon snygg som inte har en personlighet jag gillar, men jag hade aldrig kunnat stå ut med dem.
Kan vara vän med någon ful hur länge som helst, men jag tänker aldrig ha sex dem.
Kanske har för höga standards när jag säger att jag begär både ett utseende och en personlighet?
It would seem so.
personlighet utan tvekan. usende är bara ett plus i kanten som inte behövs om personen har en underbar peronlighet
Personlighet är viktigast, men det är utseendet man kollar på först!
Både och för mig, kollar först om killen är snygg sen får man väl hoppas att han har en bra personlinghet också
Personligheten, man måste ju kunna stå ut med personen
Båda. Men mest personligheten, då den kan göra en person jävligt vacker även om den kanske inte är det.
Eller det är iallafall så för mig, har någon en "snygg", intressant osv personlighet så blir den även mer attraktiv utseendemässigt.
Både och men mest personligheten.
Det är ju såklart både och. Men utseendet brukar fånga ens intresse och sedan tar personligheten "över", eller hur man nu ska förklara det.
Utseendet först, sen personligheten.
Spelar ingen roll hur snygg en kille är, är hans personlighet kass så är han inget att ha.
hur uttjatat det än må vara, så är det insidan som gör utsidan. vet flertalet människor som har "blivit snyggare" ju bättre man lärt känna dem. sen är hela grejen med att ens kalla någon ful är bara idiotiskt.
Först utseende sen personligheten.
Utseende håller ju inte i längden~
^ nej, det gör det inte. Men det första man kollar är ju utseendet. Har personen dålig personlighet så är det goodbye.
Både och eller väldigt, väldigt mycket av det ena.
Citat från MFGhoulscout
Utseendet först, sen personligheten.
Spelar ingen roll hur snygg en kille är, är hans personlighet kass så är han inget att ha.
^ this
Stämmer även på tjejer, utan personlighet så blir det aldrig något långvarigt (om man inte bara är ute efter oseriöst vilket jag inte är).
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet