Udda fakta om dig själv?
Citat från Oreo
Citat från Weirdo97
Fram tills ungefär 2 år sedan så kunde jag väcka mig själv i drömmen. Typ säga till mig själv att jag skulle vakna så gjorde jag det. Svårt att förklara, kan dock inte det längre.
Så brukar jag också göra!
Åhh, önskar att jag fortfarande kunde det! Var extra bra när det var något läskigt monster som skulle äta upp en eller något, haha :)
Citat från LamaFucker
Jag har ett s.k ''hallonmärke'' på mitt bröst, det är knallrött och då man trycker på det så försvinner det, sedan kommer det tillbaka!
Jag är överrörlig
Min största svaghet är katter
Jag kan vara fullt närvarande och tänka på absolut ingenting.
kan forma min tunga till ett M och vrida den och twista och allt vad det är
Jag är 50% man psykiskt.
Inget så speciellt kanske, men det är något som är speciellt hos mig i alla fall :)
Citat från Klipptung
Brukar ofta drömma om framtiden.
Samma här.
Har ett sådant "hallonmärke" men det sitter på min handled, är f.ö också överrörlig och kan forma tungan hur jag vill.
jag kan stänga av hörseln om jag koncentrerar mig
Citat från according_to
jag kan stänga av hörseln om jag koncentrerar mig
"Stänga av".
Det kan i princip alla som inte har koncentrationssvårigheter.
Hjärnan gör det automatiskt.
^ <3
Jag är renskötare å min största dröm är att kunna driva det vidare
jag hatar chokladpudding
Det är omöjligt för mig att gråta p.g.a lök.
har inte gråtit sen jag såg min katt bli överkörd när jag var 9år
Har sjukt bra lokalsinne i stan, men inte i skogen... vilket är konstigt, eftersom jag mer eller mindre bott i skogen större delen av mitt liv.
Höll på drukna i en pool när jag var typ 8-9
Citat från Pekfinger
Har sjukt bra lokalsinne i stan, men inte i skogen... vilket är konstigt, eftersom jag mer eller mindre bott i skogen större delen av mitt liv.
Det är inte konstigt alls. Skogar är inte strukturerade som städer är. Din sikt är skymd och du har färre distinkta landmärken att orientera dig efter.
Jag är extremt paranoid. Varje gång jag ska duscha kollar jag alltid efter spionkameror i ventilen i väggen, i avloppet och nogrant inspekterar alla svarta prickar på väggarna. Offentliga toaletter ska vi inte ens prata om.
Det finns en internetmeme vid namn "Paranoid Parrot". I princip alla av dessa bilder stämmer överens med mig.
http://knowyourmeme.com/search?context=images&q=Paranoid+Parrot&sort=score
Jag tänker alldeles för mycket för mitt eget bästa. :(
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet