Udda fakta om dig själv?
Sängen måste vara ordentligt bäddat innan jag lägger mej i den.
Jag får smått panik när det är ett mellanrum mellan sängen och väggen (pga. listen gör så man inte kan putta in sängen helt) och måste därför dra upp madrassen så den lutar mot väggen en bit.
Svårt att förklara haha..
- Mitt högra pekfinger är snett på grund av att jag tog för vana att vika in det i handen när jag smygrökte för mina föräldrar. För att dölja lukten när jag kom in.
-Jag gnider alltid mina fötter mot varandra när jag är harmonisk/sover. Detta kan reta gallfeber på folk.
-Mina armhålor är hemskt beniga och gör att det blir skuggor på bilder som alltid ser ut som stubb.
Jag får panik om jag trampar på en avklippt tånagel.
hatar. visslande. näsor.
Citat från Fuckingcore
[i]Citat från Gandalf
när jag åker bil och sitter i framsätet vågar jag med nöd och näppe titta rakt fram ur rutan för att
jag är rädd att det ska komma en stor stock genom rutan och döda mig.
Jag har legat inne på intensiven.
Intensiven? varför?
för att jag var väldigt sjuk, detta var ett halvår sen
Väldigt svårt att förklara...
men om jag har fötterna på ett bord och den högra eller vänstra råkar glida ner från bordskanten så måste jag göra exakt samma sak med den andra foten...
weird som fan
måste ha balans :>
Jag borstar alltid av fötterna jättenoga innan jag sätter/lägger mig i sängen.
Klart man gör, annars får man massa små smulor i sängen!
Jag kan öppna munnen så mycket att min käke hoppar ur led liksom, samt att den är jättesne. Det syns inte så mycket när jag har stängd mun, har bara lite snebett då, men när jag gäspar syns det gräsligt mycket.
Jag är rädd för självgående maskiner, tex. gräsklippare som man programerar att klippa gräset själv.
Robotar alltså, även leksaksrobotar.
Citat från Aircraft
Jag är rädd för självgående maskiner, tex. gräsklippare som man programerar att klippa gräset själv.
Robotar alltså, även leksaksrobotar.
Jag tycker också att det är otäckt. Jag grät när jag var liten, då jag var hemma hos min kompis vars mamma nyligen införskaffat sig en självgående dammsugare.
Citat från Squishy
Nyser som en mus. Fett awkward.
Jag kan lyssna på en låt i hörlurar, en annan på radion och sen tänka på en annan låt och ändå veta vart jag är i alla låtar.
Bröt mitt långfinger på två ställen och drog det ur led när jag fångade en boll på gympan. Sen bröt jag lillfingret då jag körde in det i en planka av misstag... Sen bröt jag pekfingret när jag skulle ta mjölken ur kylskåpet.. Alla gånger hade jag samma Läkare som blev trött på att tejpa ihop mina fingrar..
Har haft 23 djur... o.O
Min familj har ca 8 bilar.
Jeppjepp... -.-'
23 djur? o_o bondgård?
Känner mig mogen och lång när jag står brevid yngre barn.
Bara för att jag aldrig är längre än någon annan annars.
152 långa cm.
Jag har väldigt svårt för att frysa, och mina händer är i princip alltid varma.
Är dock ganska känslig för värme. hohoho
Och så har jag typ inget näsben, så min näsa är jättejobbig och ett 'petobjekt', och så kan jag vika den uppåt. fint äre
edit: Jag rangordnar folk på ec, mest efter det jag läser i forum och hur deras sida set ut. Och så vågar jag inte besöka 'eckändisars' sidor. Bara de jag tycker verkar vara riktigt snälla.
Och så, när jag lär känna nya människor vill jag först och främst veta vad de gillar för musik, och sedan vad deras föräldrar heter och hur deras rum ser ut. likes and dislikes.
Är allmänt nyfiken på nya människor
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet