Tuggummi och hångel...
mysigt? hur är det mysigt att sno nåns tuggummi? fattar inte ;s
jag råkade göra det en gång och det var fan inte mysigt. iofs så var all smak borta hahah, så det smakade typ spott, men ändå, mysigt? fan heller o.o
och gud, sen skulle han försöka få tillbaka det... jag vet inte vad han gjorde men jag hoppas att jag inte behöver uppleva det igen, usch D:
w/e... typ.
Citat från Lolauus
Vad spelar det för roll ?.
vem fan hånglar med ett jävla tuggummi i munnen?
--------------------------------------------------------------------------
Citat från supergeek
Öh ?
Jag har hånglat flera gånger då antingen bara jag eller båda två har haft tuggummi i munnen,
att döma har inte du hånglat särskillt mycket för då skulle du vetat att det inte är särskillt svårt alls att hångla utan att tuggummit byter mun.
^ this
lyssna på superhånglarN
vet inte, det smakar konstigt när ngn anna tuggat på de. me no likey.
"Detta har absolut inte hänt mig "
haha. nä, det är inget pinsamt med det, jag skulle skratta
gratis tuggumi=win
Är inget svårt att hålla koll på tuggummit när man hånglar, men det är inte så kul att koncentrera sig på ett tuggummi istället för den man hånglar med xD
Ta ut tuggummit innan man hånglar ;D
Jag hade blivit äcklad. Ärligt talat. Tänder inte direkt på tanken att dela tuggummi med folk, spelar ingen roll vem denne människa är.
om man är tsm är de okej, för.. ah..
dock inte om smaken på tuggummit är borta då..
Är de någon annan så känns de bara fel..
Jag brukar föra över det till killen om det inte är nån smak kvar ;3
Om han tuggar tuggummi så tar jag det! ;K xD
om man hånglar med nån så byter man ju saliv med varandra så vad fan är det för äckligt med att få ett tuggummi som ens partner har tuggat på?
Men /care? ....
hade börjat skratta.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet