Trött på allt hat mot dom ni kallar fjortisar
[i]Citat från Milkis
Emosar är ialf tysta o de är ju bra ^^ medans fjortisarna skriker emo jävel osv..
Om du verkligen tror på vad du själv skriver så tvivlar jag på din intelligens, de är minst lika högljudda, ni hör bara inte er själva så som andra gör.
om alla ändå fattade det hahaha.
det enda jag inte gillar med fjortisar är att de verkligen beter sig som blondin-stereotypen.
urblåst hjärna och uppblåsta tuttar (Y) killarna jämför sina magmuskler. kolla bara fokus på bdb haha
har inget emot "normalt" folk :)
Citat från PsychosocialMe
Jag fick seriöst sån jävla damp på "Anti-fjortis"-tråden, jag HATAR människor som måste hacka ner på andra, låt folk vara istället.
THIS & WORD! <3
min bv som är "fjortis" vart medlem på ec, direkt när hon la ut en bild på sig fick hon massa dryga kommentarer om att hon är ful och massa bara för att hon är "fjortis". Hon hade inte ens sagt eller gjort något. Så jävla töntigt! "Emosar" klagar på att "fjortisar" är fulla av fördomar, dom är inte ett dugg bättre själva! Så nu fick jag det sagt (:
inte ska man hata en massa folk för att de är fjortisar/emos :P
Men ogilla kan man göra, för att man själv aldrig skulle kunna tänka sig att vara så :)
Varför ska man acceptera när man kan hata? Mycket roligare och man får sig en stor egoboost av att klanka ner på andra med! :D
Jag tycker att man ska hata alla!^^
Äh, ni emos är inte mycket bättre än dom såatte, gå och dö
Citat från Trashmydrugs
Dom har sitt liv och du har ditt. Stava fel gör många fler än bara fjortisar. Och angående att se likadana ut (skrattar) så är ju den urusla "emokulturen" minst lika hemsk. Svart hår och snedlugg? Nej det är det ingen annan som har.
har sagt i en annan tråd att ni så kallade "Emos" bara måste ha någonting att gnälla över. Dom får knulla och det får inte ni? Eller ligger avundsjukan begravd ännu längre ned?
Själv har jag ingenting emot dom ni kallar fjortisar (bara för att dom inte är alternativa eller som ni vill kalla det "Emo") och tycker att det vore en stor förlust om jag vore lika trångsynt som er som klagar. Då hade jag aldrig lärt känna tjejer som inte alls är dumma, stavar fel och är irriterande.
Bimbos have more fun! Helt enkelt.
tack och hej, leverpastej
Är det ingen mer än jag som ger människor en chans?
Du har så jävla rätt angående det:P man ska ge alla en chans eller två
Citat från Mako
The war will never end...
Idiots vs. idiots
You're right, it will never end...
Citat från u_suck_tbh
Citat från Mako
The war will never end...
Idiots vs. idiots
You're right, it will never end...
well said
Emosar = Svarta fjortisar
/thread
Åh suck. Jag är verken för eller emot fjortisar, eller emos. För de båda grupperna består oftast, MAKRERA OFTAST. Av Drivare som är självdestruktiva.
Vare sig den skär sig, super ihjäl sig, röker etc etc.
Att komma med sådana kommentarer är som att hälla bensin i en brasa. Folk undrar varför det finns sådana konflikter och hat, jo. Det är för att någon måste ju alltid starta dem. Ska man döma en annan människa, innan man är så pass arogant och självgod får man fan titta på sig själv först.
Så inser många att ni tillhör resten av jordens avskum, för vi alla är idioter som kommer utplåna oss själva. Vissa av oss är bara lite mer passiva än andra.
Jag hatar inte en person pga deras utseende, men en person som beter sig som en fjortis förtjänar allt hat dom får. Jävla självgoda, giriga idioter..
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet