Tokio Hotel
oblivion
Tjej, 30 år
Hahahahahha vänta va? Började du hata ett band för att de fick lov att ställa in en konsert för att sångaren behövde opereras?
spinmedick
Tjej, 29 år
Citat från radiohimmel
Hahahahahha vänta va? Började du hata ett band för att de fick lov att ställa in en konsert för att sångaren behövde opereras?
Hahahaha så tokigt blev det. Okej, hata är ett starkt ord. Slutade helt enkelt tycka om dem och lyssnade inte alls lika mycket på dem efter det.
bananahamok
Kille, 33 år
<3 ^
yoshiplier
Tjej, 36 år
Lulz ^
Sheldon
Tjej, 28 år
tilda_
Tjej, 29 år
</3
ShadowS
Tjej, 35 år
wow O_O
herointwist
Tjej, 32 år
^ Pris på hoodien?
Alex4ndra
Tjej, 29 år
Pris på adidas tröjan? :3
softbabylin
27 år
Citat från Sheldon
-äckel äckel usch usch bild-
Ne[/i]
Nej säg inte att det var det han tatuerade? D:
Vincent
Kille, 32 år
Citat från herointwist
^ Pris på hoodien?
Jag säljer den för 250 :- + frakt (brukar ligga på ca 50 kr) eftersom att den är i nyskick och aldrig använd.
Jag har en till som kanske kan vara intresserad men om hon inte svarar inom två-tre dagar så säljer jag den till dig.
Citat från Sv4rtN0sludd
Pris på adidas tröjan? :3
200 :- eftersom att den är i väldigt fint skick. Inga skador eller slitage. Frakt kommer nog att gå på ca 50 kr. Vi kan ju ta det i PM istället ifall du fortfarande är intresserad så att det inte blir för mycket off topic.
Cornyz
Tjej, 33 år
Någon av er som postade fanfics på det där forumet för TH-fans som fanns för flera år sen? :)
Minns inte namnet haha, tror inte det finns kvar :(
itsthemusic
Tjej, 30 år
Han har dock snygga händer, om man bortser från tatueringen!
SVAMPB0B4KANT
Tjej, 34 år
Citat från clownskill
Han har dock snygga händer, om man bortser från tatueringen!
Haha värsta knubbisfingrarna ju :c
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
