Töjning
Citat från slentrian
Har alltid o-ringar, mindre ifall töjet inte går ända in, men i detta fall gick töjet i såpass lite att ringarna inte kunde hålla fast det. De gled alltså av, lotion osv. gjorde det lättare för dem att göra det också. Använder inget överdrivet tungt töj heller, som stål.
Vad är detta om att tejpa? Har inte hört om det förut.
Har inte orkat kolla igenom vad alla har skrivit, men använder du pluggar med runda kanter? Det är iaf mycket lättare att deadstretcha med än en tunnel med kantiga...kanter...typ
Varför ens köpa o-ringar?
Tror inte ni ens förstår vad som kan hända om ni sover med dom. Men ni lär få reda på det så småningom!
För det andra som tycker jag inte att det är korrekt att "töja ut" öronen. Öronen klarar inte äckliga spiraler, då töjer du ju verkligen ut öronen.
Dom ska töjas ut av sig själva. Sen tejpar du lite på ett stort glapp i emellanåt eller dead stretchar. Men aldrig för tajt, låt det alltid vara ett glapp.
Man lär sig av sina misstag, men om man vill ha fina stabila öron så bör man lyssna på folk med större erfarenhet av töjningar som vet vad dom pratar om. Var inte så jävla rebelliska ungdomar (kan själv) av er.
Bondage tejp kostar 150kr för en rulle som kommer räcka till 3-4 personers livstid av töjningar, Så det är inte så dyrt
Om du nu inte använder en del på din kvinna.
^precis vad jag undrade.
Emzja hade sina o-ringar lite för tajt i någon dag och det resulterade med att hon fick downsize:a 6mm och att det blev en "ring" som varade runt örat i ungefär 1 vecka.
Citat från Meridiantransit

19mm.
Gjorde av GG.
O.O coolt men vill inte se hur det ser ut utan smycke i ):
Jag hade mer än gärna sett hur det ser ut utan smycket!
Det ser jävligt kladdigt ut.
Citat från Meridiantransit
Det ser jävligt kladdigt ut.
Vad smörjer du in din läpp med? Måste smaka piss iaf när man har haft det några timmar
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet