Tjejsnack.
Jag klippte av mig mitt hår
Sofia: har tyvärr inget svar :((((
Jag har insett att jag saknar att ha sex med någon man faktiskt vill ha, någon som är typ kärleksfullt passionerad.
Liksom de senaste 5-6 typ har varit så känslolöst.
Och det har inte direkt något speciellt, det har inte varit överdrivet skönt (förutom med en, mhhh)
Dock har jag nog mest varit med egoistiska killar. Antar att det är det som irriterar mig mest. Varför har jag sådan otur :(
Jag är en svartsjuk jävel och vet inte hur man botar det :@
Jag har helt fått avsmak för relationer. Det är var och en för sig nu, lone wolf, whatever. Jag känner till och med att alla mina relationsband till alla överlag blir svagare. Utom till söstra mi, älskar henne.
Sedan har jag börjat mer med lätta droger för att det känns bättre under tiden. Försöker inte skryta som någon p_12a. Bara informerar. Tänker dock aldrig sätta en nål i mig, hellre blåser jag hjärnan ur mig.
Citat från Hangthedj
Babsaan: vad beror det på tror du??
F.ö brudz, har ni lust att hjälpa mig med en grej? Måste ge ett exempel på när media har missbrukat sin makt. Vet inte vad jag ska skriva!
Hej kåmpis jag gick media!
Jag vet inte om det räknas som att media missbrukat sin makt, men när dom t.ex. publicerar bild och namn på en icke-dömd anklagad överskrider dom de etiska mediala lagarna i vilket fall. Känns rätt relevant till din fråga, tycker jag :I
Tim: Min avsmak för relationer har försvunnit. Det tog ungefär ett år.
Vad kan man säga till en kille för att han ska bli totally avtänd och inte vilja ligga med en längre?
Citat från nigga
Vad kan man säga till en kille för att han ska bli totally avtänd och inte vilja ligga med en längre?
Beror ju på vad han är för sorts kille! Börja prata öppet om någon könssjukdom du har eller något :---) typ "asså det är fan DÖDSJOBBIGT att ha klamydia, gör så jäävla ont"........ lär ju funka
Eller "det har börjat lukta lite konstigt på senaste tiden, och det kliar rätt mycket... ingen aning om vad det är".
HAHAHA DET ÄR JU FÖR OBVIOUS
OCH VILL INTE ATT HAN SKA TYCKA ATT JAG ÄR ÄCKLIG :@
Ärligt, hur fan tappar man vikt?! Jag kan inte, hur jag än försöker motivera mig själv.
Är så trött på att vara tjockisen.
Du är inte tjock din tok.
Citat från c0opycat
Du är inte tjock din tok.
Mullig, eller något. Några komplimanger får jag ju i alla fall inte. :(
Så något är det ju...
Förlåt, men jag är så ledsen just nu bara.
Citat från wingdings
Citat från Upprorsmakare
Jag klippte av mig mitt hår
HUR MYCKET???
Typ allt
^__________^
fråga Agust när han kommer hem
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet