Tjejsnack.
...då har du ju inte små bröst haha
jag hade 80B/C förut.
Nu har jag 70-75A... det är inte nice alls.
Det finfina är att bröna väl har vuxit klart när man är 20? Isf är jag körd. Forever a-planka
HAHA, har för mig att dom slutar växa runt 18-20års åldern, ja.
Så.. du är körd :(
Satans skitliv. Hatar mitt liv
Joooo. 70 B har ju lika stora kupor som 75 A
För er flickor som vill vara lite större brön kan jag informera att det bästa jag har gjort för mig själv i mitt liv var att förminska mina. Den enorma lyckan.
Sen är ju smaken som baken, bara för att du trivs med små tutts betyder det inte att alla andra gör det.
^ja absolut, jag försökte inte påpekade något annat. Tänkte bara bidra ett annat perspektiv till samtalet.
Citat från LillSnorre
För er flickor som vill vara lite större brön kan jag informera att det bästa jag har gjort för mig själv i mitt liv var att förminska mina. Den enorma lyckan.
Minskade du ner till Akupa eller?
Bröst överlag är schysst, onödigt att sitta och grubbla över dem om de inte skaffar cancer eller sånt bull.
Indeed. Alla tutts är nice.
Dock är det ju rätt nice med proportioner. En fläskig mage och stora lår matchar inte jättebra med små bröst imo.
Folk har generellt för snäva uppfattningar om vad som ser bra ut. Kombon du nämnde behöver nödvändigtvis inte vara osnygg, men jag kan ju knappast veta jao.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet