Tjejsnack.
Citat från krankenstein
Men alla gillar ju olika! Så guider suger hästsnopp!
Fast det finns ju faktiskt punker som är extra känsliga på alla. Så nej.
kim: SKYNDA
Citat från imjustamemory
hur lång tid kan det ta att skriva en guide? ja måste dra snart och är väldigt nyfiken på vad du har att säga :p
Finns på ec, sök i formuet "hur du suger av en kille"
ttwat & kalashnikov:
Första steget till att runka av en kille är att först suga av honom lätt, eller att i alla fall blötta ned kuken för glid.
Hur? Jo, självklart med saliv eller glidmedel.
Ta ett stadigt grepp runt kukens rot eller mitt, det är ju inte direkt som ni ska försöka klämma sönder en colaburk, men inte heller som om ni tar tag i ett litet djur. Ta hellre i lite hårdare än mjukare, gärna så tajt med handen som går.
Titta killen i ögonen och dra försiktig bak hans förhud (om han nu inte är omskuren, men det är sällan svenska killar), placera tungan på hans ollon och slicka runt det, som om ni skulle slicka runt en rund godisklubba. Försök att hela tiden ha ögonkontakt om det är möjligt.
Fukta läpparna och placera dem över hans ollon och försök skapa ett vakuum, slicka hela kuken och var inte rädd att använda för mycket saliv. Försök att hela tiden fukta upp kuken ganska rejält med eran saliv och/eller glidmedel, det är just detta som kommer ge glid och göra allting skönare.
Ta nu handen och rör upp och ned med långa drag, börja mjukt men långt. Försök att hela tiden öka farten med handen lite, tills det slutligen blir ett mellanting av långa och korta drag. Variera väldigt gärna mellan korta och långa drag, "skruva" lite snett med handen och var överaskande, byt takt, handgrepp och så vidare.
Väldigt många killar gillar att samtidigt bli smått avsugen, inte så att det blir för jobbigt för tjejen, men ungefär så att tjejen konstant suger och slickar på ollonet samtidigt som hon runkar av honom. Att slicka och suga på testiklarna är kanske inte något varje tjej får för sig att göra, men det är himmelskt skönt i samband med avrunkning, så det är ju något att pröva på för den som "vågar".
Ögonkontakt under runkning och avsugning gör väldigt mycket, det är väldigt upphetsande.
Självklart finns det fler sätt att runka av en kille och att fukta upp kuken. T.ex så kan tjejen (förutsatt att hon är våt) sätta sig över killen som om hon skulle rida, men inte låta kuken glida in, utan enbart gnugga/glida fram och tillbaka mot den med fittan. För att sedan gå över till en mini-avsugning och slutligen runka av honom.
Hoppas att det var till någon hjälp :)
Citat från Flygandefanny
Citat från krankenstein
Men alla gillar ju olika! Så guider suger hästsnopp!
Fast det finns ju faktiskt punker som är extra känsliga på alla. Så nej.
Och vissa kanske tycker det är för känsligt och inte gillar det. Så jo.
usch
Citat från krankenstein
Och vissa kanske tycker det är för känsligt och inte gillar det. Så jo.
hahhahahaha.
Okej.
Men man kan ju fortfarande utgå från en Guide om man inte vet alls hur man ska göra.
Citat från kim
ttwat & kalashnikov:
[i]S T.ex så kan tjejen (förutsatt att hon är våt) sätta sig över killen som om hon skulle rida, men inte låta kuken glida in, utan enbart gnugga/glida fram och tillbaka mot den med fittan. För att sedan gå över till en mini-avsugning och slutligen runka av honom.
^ THIS!
kim: TAAAAAAAAACK du är en ängel <3
kim: TACK :D
jag sparade texten i ett textdokument på datan haha :$ ..
Citat från Kalashnikov
kim: TAAAAAAAAACK du är en ängel <3
nåt ja har lärt mej under dom åren ja har haft sex är att pungen är ett VÄLDIGT uppskattat område för väldigt många killar.
krankenstein: Yeah, det äger så jävla hårt och är sjukt jävla skönt. Vet inte riktigt hur man ska beskriva känslan, förutom underbar.
kalashnikov & ttwat: Varsågod tösar!
imjustamemory: Det är det verkligen, men många tjejer som verkar tycka det är snuskigt och smutsigt.
Citat från imjustamemory
nåt ja har lärt mej under dom åren ja har haft sex är att pungen är ett VÄLDIGT uppskattat område för väldigt många killar.
Roger that! :D
Citat från kim
krankenstein: Yeah, det äger så jävla hårt och är sjukt jävla skönt. Vet inte riktigt hur man ska beskriva känslan, förutom underbar.
kalashnikov: Varsågod tösen!
Bästa är ju när dom glider fram och tillbaka så. Och så "råkar" man "spänna" kuken så den glider in ;)
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet