Tjejsnack.
Alltså... min vän har fyllt år, och han ska ha barnkalas (ja, barnkalas.. med typ fiskedamm och grejer haha) i kväll.
Och jag vill verkligen dit för att träffa honom och så, men jag är otroligt arg på några av människorna som ska dit.
Det känns så taskigt att inte åka dit, samtidigt som jag säkerligen kommer må ännu sämre om jag åker dit, av.. vissa anledningar.
Hur ska jag göra? :(
Anna: Man vet aldrig. Skickade en vänförfrågan till en Belg jag har lärt känna på CH för typ en månad sedan, har inte gett upp hoppet än!
Men jaja, kan fatta hur du menar :(
Nu ska jag köra bil. Tjing!
aideee: det är la bara att säga till grabben som det är eller? Ni kan väl ses en annan dag, make up for it då eller nåt?
Men alltså... han vet att jag är arg på dem, men inte varför. Känner mig inte helt bekväm med att berätta det heller eftersom att det liksom är.. ah.. rätt.. ah.. och han är liksom asbra vän med den jag är mest förbannad på, så jag är rädd att han berättar för dem eller blir sur på mig eller whatever. Jo, så kan man ju göra... men jag är dålig på att umgås bara liksom.. två och två. Det är inte min grej så att säga va.
Fast ah, du känner ju honom... Robin... är det alltså... och han är väl ingen sådan som blir sur på mig om jag berättar varför jag är arg... tror inte att han skulle berätta för dem heller... men... jag vet inte... :(
Det är typ en timme kvar tills jag ska gå nu HAHHASHCXi
Visste att det var robin bre!½
Du behöver ju inte säga varför heller, tror inte han blir sur anyhow.
edit: Ah, två och två-dilemmat, i feel ya bro. Inte mycket att göra åt :(
Citat från AIDE
Fast ah, du känner ju honom... Robin... är det alltså... och han är väl ingen sådan som blir sur på mig om jag berättar varför jag är arg... tror inte att han skulle berätta för dem heller... men... jag vet inte... :(
Alltså om du berättar för honom och ber honom att inte säga det till sina vänner tror jag inte att han kommer göra det heller.
Hets: Haha du har koll du!
Nää, tror inte jag heller... han är inte sådan. Men liksom... ah. Vill ju träffa honom och några av de som ska dit. Men jag kommer ju typ... slå ihjäl några av dem känns det som. Vet inte om jag kan behärska mig och spela som att inget har hänt heller.
Det är så jävla jobbigt :( speciellt när jag vet att han är lite... into me så att säga va.
Anna: Det tror inte jag heller.
Men jag har grymt dåliga erfarenheter av sånt där. Så jag undviker det helst.
Kan inte ni alla ge mig pengar så jag har råd att framkalla mina bilder? :(:(
Oki så i helgen kommer jag vara i Stockholm. Om någon vill hänga tar jag era nummer hihooO! :DDD
Citat från MariaSara
Är det förresten någon som är bekant med borderline?
bekant? jag vet vad det är eller ah! har läst ganska mycket om det
vaknade nyss, och för en gångs skull känner jag inte för att gråta
YES!!
Jag ska åka snart.. OMG ANNIE DET SKA JAG KANSKE OCKSÅ
Citat från wingdings
Oki så i helgen kommer jag vara i Stockholm. Om någon vill hänga tar jag era nummer hihooO! :DDD
det kommer jag också vara!!!
Citat från SUPERMARI0
det kommer jag också vara!!!
Åhååå! Vill du dra en sväng med Sonia och mig så är vi öppna heho! :D
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet