Tjejsnack.
det är en kille i min skola som tittar asmycket på mig och nu såg jag att han har puffat mig på facebook.
jag kan inte sluta skratta åt det.
alltså haaaaaaahaaaaa
och wingdings, det hände mig idag med, eller två män satte sig mittemot mig på bussen och tittade på mig hela resan, jag gömde mig i halsduken :(
Citat från FEFK
Citat från MariaSara
Jag ska sova med två killar och två tjejer imorgon.
De kommer ligga och knulla hela natten och jag kommer vara typ som forever alone-smileyn.
Hahahah, ser det framför mig :D
Jag med, och jag gillar det inte. :(
Slår vad om att det kommer sluta med att jag skickar whine-sms till min pojkvän som då kommer försöka sova.
Det är hemma hos mig också. I mitt garage. Där det borde vara jag som knullar haha. :((((
Citat från wingdings
Citat från smet
och wingdings, det hände mig idag med, eller två män satte sig mittemot mig på bussen och tittade på mig hela resan, jag gömde mig i halsduken :(
Jag hade börjat gråta och gått av nästföljande hållplats. Haha, älskar det här....
jag gav en kille fingret när han satt och vinkade åt mig att jag skulle komma till honom på bussen, och så slickade han sig runt munnen.
jag ångrade mig jättemycket och trodde att han skulle döda mig. jag har aldrig någonsin sprungit så snabbt hem.
smet: Vad är puffa, btw?
Wingdings. :( Bättre nu?
FEFK: Nee, de får knulkla om de vill. Bara stör mig på att det inte är jag som gör det då. Sånt fint tillfälle liksom.
ööör¨gådkjdxfkjgxdjfzb :((((<ioejrktalsv så rädd.
Funderar på hur jag ska ta mig ur det, också. Det bästa är att ha sällskap med någon, men ingen jag känner bor i det området jag bor. Självförsvarskurs kommer inte hjälpa. Har funderar på larm eller spray, men det ena tar mycket plats och det andra är olagligt.
MariaSara: Bättre än när jag hyperventilerade, men magkänslan lär sitta kvar tills jag somnar. Får distrahera mig med plugg och slösurfing.
MariaSara: jag vet inte riktigt vad det innebär men antar väl att det är ett sätt att få någons uppmärksamhet, ''hej'' fast ändå inte, svårt att förklara :(
Alltså åh, jag vill ha en bebis :c
Pozz!
har alltid varit rädd av mig
rädd för ljud ute eller steg utanför min dörr, ligger supervaken och lyssnar i mörkret osv
men jag är inte rädd längre för jag vet att det inte finns någonting läskigare än jag när jag är förbannad.
Jag hatar min lampa, den är formad som en exorcisttjej.
Förlåt om det där förvärrade något.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
