The Pretty Little Liars
Jag tror det är wren asså. Varför blandar dom annars in London igen?
ALLTSÅ VAD VILL ANDREW??? Det måste ju varit han som höll på ute i skogen
tror oxå de va andrew?? han är fett sketchy
Han är förjävla skum, men VARFÖR? Vad har han för motiv? :( Om det är typ ''allison var elak mot mig en gång när jag var tio ://///'' blir jag så jävla sur.
Vad fan hände ens..............
Och ja, Andrew är fett läskig.
Kommer inte vara Andrew som är A (dock är han nog med i A-crewet), PLL gör alltid så när man ska tro att någon är A för att leda bort oss. Men tror att vi kommer bli chockade iallafall!
håller med PLL gör alltid så här!
Funderar på om Mona verkligen är död... Köper det tyvärr inte.
Efter allting så hoppas jag verkligen på en chock ang A. Vill inta ha en ny karaktär eller
någonting som ska vara A vill ha någon som varit med hela tiden och kommer bli en jätte chock
typ som när man fick veta när Toby var A.
Citat från Erudite:
håller med PLL gör alltid så här!
Funderar på om Mona verkligen är död... Köper det tyvärr inte.
Efter allting så hoppas jag verkligen på en chock ang A. Vill inta ha en ny karaktär eller
någonting som ska vara A vill ha någon som varit med hela tiden och kommer bli en jätte chock
typ som när man fick veta när Toby var A.
Vet ju att hon skrivit på twitter att mona in fact, är död och endast kommer vara med på flashbacks eftersom osv.
Hade älskat om mona kom tillbaka för hon är nog min favorit i serien men tror inte det kommer hända.
Läste någonstans att man får se A i nästa avsnitt??? Minns inte var jag såg det dock :((( troligen någon intervju med någon av skådespelarna men minns ej. Någon annan som uppfattat det så?
Jo dem har sagt att de ska va "big A reveal" i nästa avsnitt men alltså man vet ju inte..
dem vrider och vänder ju på allt
De har sagt att vi kommer få veta vem A är i denna säsong, och nästa kommer att handla om hur dom handskas med A när de vet vem det är typ, och hur livet efter A är. Och tror inte heller att Mona kommer tillbaka, man såg ju hennes lik och tror inte ens att hon skulle kunna fejka det så bra. Men visar de inte vem som är A i nästa avsnitt kommer jag få nåt psykbryt assååååå :@
Det känns ju som om de la upp att man ska tro att det är Andrew som är A, men tror det kommer vara någon heeeelt annan.
Ja man ska ju få veta vem det är nästa avsnitt ju.
Alltså, efter varje meddelande från A så kollar dom ju alltid runt omkring sig, är det bara jag som tycker det ser skitfult ut haha :(
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet