Teckning...
Ah, så det är fler som tänker likadant! Då måste det ju fungera.
Appojken, riktigt snyggt gjord!
Citat från Hikaru
Okej för jag har ingen aning om skillnaden mellan proMarkern och Copic. Men asså tror också att pensel blir bättre, testade den lilla delen på den vanliga markern och det blandade inte sig riktigt bra utan blev mest som en steck istället för skugga (kan inte beskriva). visst, det finns en färglös blender man kan använda sig av men ändå D:
Nae inte jag heller, har inte provat Copic. Fast dem ska nog blenda lite bättre än proMarkers om jag inte förstått fel. Tycker proMarkers ibland är lite svåra att få snygg blending på, men jag kanske helt enkelt behöver öva lite mer.
Med 'den vanliga markern', vilken menar du? D: Copic?
^ <3
Usch, det är så hemskt..
ButtScratcher: Ja :(
Twixet: Tackar!
twoplayer: Fint! r.i.p :(
oneplayer: Tack!!!
Kladdade på lite igår, blev väl rätt okej. Dock gillar jag inte att scannern åt upp alla färger, så var tvungen att fixa dem i PS, lol.
^ awsome!
^
helt underbar!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet




