Taggig kondom mot våldtäkt
HAHHAH! Bra där!
Citat från atlasair
Citat från CRABCORE
Citat från Blond
Men det var något sånt någon annan berätta.
Och du är ju bra korkad om du tror att det är omöjligt att fixa.
Din dumma snorfitta. Jag vet inte hur liten din kuk är, eller hur stort ditt finger är, för om du tror att ditt finger ska fastna i något som är designat efter kukstorlek borde din hjärna också vara lika liten som din kuk.
Jag ger dig två minuter på att jämföra tjockleken på din penis och ditt finger, jag kan vänta, varsågod....
Klar? Så länge du inte har synfel 30+ borde du se att de inte är lika tjocka. Hur tror du tjejen stoppar in den, med grytlappar eller järntång?
Den är kanske liten men töjbar
Perhaps it's inflatable
Lol, vilken idiotisk idé xD ... Fast ändå ganska smart! xD
Hahahaha! Om blind-daten går bra då? mitt i: "Vänta, ska ta ur min Rape-aXe, kommer snart" -.-'
då ere bara att veta när man blir våldtagen oxå hahah
för 6-8 år sedan kom det en kapsel man stoppade upp, och om man då blev våldtagen så trycktes kuken mot den, och en tagg åkte ut med nåt slags lugnande sövande medel på. den var fan mer nasty.
Swarley, jag läste i Metro i söndags natt så där stod det annat :)
Det skulle nog kunna hjälpa, fast om det blir mer vanligt så skulle nog våldtäcksmannen kolla först, och dra ut den.
Citat från Paganblut
Förresten, dom förutsätter att kuken glider in i den där våldtäktskondomen utan problem, det finner jag lite konstigt.
Skulle snarare chansa på att om en våldtäktsman börjar stöta på så åker Rape-aXe IN i kvinnan.
Yeah, typ att kuken kommer in lite snett och då trycker in kondomen och sen är det ju bara för honom att fortsätta så kommer den ju åka in.
Bäst fan att hon tar av den innan hon har vanligt sex O.o
Folk som tycker det är avtändande att sätta på en kondom under förspelet, tänk bara att DRA UT en såndär O.O
Fy faziken så himla obehagligt. Rös typ hela artikeln.
skulle lätt köpa en och prova pulla med den i
Aj? D: De skulle ju va fint om tjejen bara tog på sig en sån endast för att jävlas med pojkvännen ;)
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet