Ta dej ur knipan [LEK]
Kastar den på vakten (alternativt kassatanten) och springer iväg.
Du skiter på dig när du sitter ensam på ett café på en allmän plats och har naturligtvis inga byteskläder eller pengar på dig, vad fan gör du?
om det finns en toalett där så försöker jag nog få bort det värsta och försöka dölja det så gott det går, sedan åka hem och byta kläder alternativt köpa nya om jag har pengar med mig.
vad var din knipa då?
och vad var din knipa galet? hahaha
okej då tar jag en ny istället
du kommer på din morsa med att vara otrogen mot din far, vad gör du?
vettefan D; antingen håller jag tyst, eller så säger jag det till min far HAHAH :c
Du vaknar i ett rum fullt med spindlar och andra insekter och hittar inte dörren, vad gör du? :)
Jag hoppar och skuttar, tar livet av dem alla!
Du skiter på dig när du sitter ensam på ett café på en allmän plats och har naturligtvis inga byteskläder eller pengar på dig, vad fan gör du?
den har redan varit, men svarar ändå
skulle typ, dö, men om jag är ensam så är det väl inte så farligt, om ingen var där skulle jag ta jobbarkläder som finns där, förkläde, vad som helst, och gå hem.
men sannolikheten att det händer känns ju inte så stor ärligt talat haha
du blir inbjuden av din dejt (som du inte känner så bra), hem till honom/henne för en myskväll, och av någon anledning så har du bara jättesexiga underkläder under din kappa/rock för du vill ge han/henne en mysig överraskning. Väl framme där så visar det sig att det är en jättestor tillställning med massor av folk, och du känner ingen där alls, och din dejt är upptagen, vad gör du?
behåller kappan / rocken på >.<
du får reda på att du e adopterad,
och att dina riktiga föräldrar är seriemördare,
som just nu är på väg till ditt hus för att döda alla,
ingen telefon funkar så du kan inte ringa polisen,
vad gör du?
springer långt åt helvete och gömmer mig,
Du kommer går in på ditt syskons rum och ser natt hon/han suger av en helt främmande kille, vad gör du?
joinar
din partner otrogen med en av samma kön... vad gör du?
Inte så mycket, skulle dock dumpa karln/kvinnan i så fall och get on with my life.
Du har precis fått veta att du har aids. vad gör du?
Ligger med mina fiender.
Du kommer på dina föräldrar när dem har anal sex, vad gör du?
Kliver ut ur din systers sovrum och super mig till sömns.
Du har just mördat din familj, ta dig ur knipan.
Sågar itu/styckar allihopa och ser till att blod och kött blandas så att de är omöjliga att identiferas, tar med mig lite pengar och försvinner till stan.
Du får reda på att du har haft sexuellt umgänge med en höna vars huvud du skar av efter att du tog LSD förra natten, någon filmade hela grejen och den håller på att spridas på nätet. Vad gör du?
I'll go underground, and wait til I die of shame.... lol
om du är kille: du har fastnat med dina juveler i en trumpet för du ville veta hur det kändes efter att ha sett american pie...vad gör du?
om du är tjej: du har råkat sätta dig på en stolpe, som du upptäckte var ganska rund och mjuk...vad gör du?
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet