TUTTREVOLUTION ( . ) ( . )
Ett av dom få djur så är den Moderna människan det mest onaturliga djuret som har existerat , jävla Aliens är vad vi är XD
Vi är väl den mest framgångsrika arten ändå.
Gå inte off topic nu.
Uppdatering i bloggen!
http://tuttrevolution.blogspot.se/
Detta om att "det finns viktigare saker".
Alltid ska en kämpe vara blott en kämpe, en engagemangslärka som kvittrar sig hes i var brännhet fråga & protestbehövligt skeende. Alltid finns det någonting viktigare att bry sig om & förbisedda stackare att ömka. Aldrig kan den som önskar beordra någon annan ta tag i skiten själv? Jag - & förmodligen alla andra tuttrevoltörer (som i merparten fall där jag personligen känner revoltören har ett samhällsengagemang av rik vidd) - välkomnar engagemang i dessa frågor som en ska 'ta tag i först' eller som 'faktiskt är viktigare'. Engagemang för vad en tror på är någonting vackert & uppmuntransvärdigt. Istället för att tjata & gnälla: agera & gör. Sitt inte surmulen & vänta på att någon annan ska ta det första spadtaget; gräv själv för fan. Jag kommer att vara den första som tar din skitiga näve i hand & tackar dig för att du bryr dig.
- skrivet av Marielle.
Jag gillar tuttar.
Även om det endast är för mina sexuella fantasier och begär; släpp lös tuttarna!
Jag gillar verkligen tuttar.
Otroligt lite tuttar här under en pågående revolution
Tycker det ska vara upp till var och en om de vill gå topless utomhus.
Citat från stephen
Tycker det ska vara upp till var och en om de vill gå topless utomhus.
Hur är det inte upp till var och en?
Citat från sailormoon
Citat från stephen
Tycker det ska vara upp till var och en om de vill gå topless utomhus.
Hur är det inte upp till var och en?
Inte om du frågar farbror blå
mer bröst pls
Blev hänvisad hit. Känns bra.
Släpp lös brösten tack.
Btw. är det här man ska uttrycka sina åsikter inom skillnaden mellan män och kvinnors bröst?
För isåfall: omg pls stahp. Visst det är skillnad, men varför ska män få gå runt och visa all they have och inte kvinnor? Blir så less. Fattar inte grejen. Brb kill everybody.
Varför inte bara släppa allt fritt istället. Kör på helnaken om man vill. Gör om världen till en nudistkoloni så blir det fint.
Gör en lagändring så att visa brösten inte klassas som förargelseväckande beteende, eller vad det nu går som. Fixed.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
