Sukk-tröjor
Sukktröja/klasströja, kallas säkert något annat också.
Men till frågan; Hur ser era ut?
min klass har texten "run forest run!" och ja... ett träd som springer...
suck, suck heter det och dom borde förbjudas.
haha vi har ingen för att vi inte kunde enas
vi kunde inte enas. så dom som ville har bara ett tryck med sitt efternamn på ryggen och valfritt namn där fram.
förstår inte varför man vill ha en tröja med sitt efternamn på ens, dumma jävlar :S:S
våra var skitfula!
Citat från Melvin
Citat från saint
vi kunde inte enas. så dom som ville har bara ett tryck med sitt efternamn på ryggen och valfritt namn där fram.
förstår inte varför man vill ha en tröja med sitt efternamn på ens, dumma jävlar :S:S
Mitt efternamn är iof skitsnyggt men fattar poängen.
Ah, Andersson och Eriksson känns ändå lite tråkigt när man ändå har chansen att få en tröja som det kan stå precis vad som helst på. Men har man ett coolt efternamn så why not!
Minns inte ens hur våra såg ut, dom var fula alla fall.
Hade hellre tagit en blank utan tryck!
Vi vet bättre och har inga
En noshörning som sätter på en annan, så står det "Vi är så taaaajta" på, Grå munk tröja med vitt tryck ^^
Citat från saint
Ah, Andersson och Eriksson känns ändå lite tråkigt när man ändå har chansen att få en tröja som det kan stå precis vad som helst på. Men har man ett coolt efternamn så why not![/i]
I dig.
Haha, tänker då inte skaffa någon, för när jag tänker efter blir det nog en aning fult ändå. :P
Lite random citat typiska för min klass, och minnen som vi har tillsammans på baksidan.
Var meningen att vi skulle ha klassnamn/namnen på framsidan, men de ändrade till ännu ett citat där fram...
"I EN ANNAN DEL AV FALUN" står det på framsidan.
Allas smeknamn på baksidan.
Min klass är fett oens, typ alla killar vill ha "fuck aina"-text på ryggen medans typ alla tjejer vill ha någon astråkig text >.< och eftersom att dom 2 som typ är ansvariga i för det här är så hitler så ska tråktexten tryckas för de är vad dom röstade på fastän de andra förslaget har mariotet, så de suger.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet