Stepmania
brukar spela på heavy eller lite lägre... oftast med 1,5 - 3 speed och spread (Z X . - ) brukar få AA.
mitt bästa rekord: (låt: Stunt Flying)
Nice ;D
YEEEEEEEEES!!! SVENSKT REKORD!!
AAAAA - Summer in the Belize ~2007 remix~
sweet!
Installerade stepmania igen för ett tag sedan.. Här är screens från de 3 låtar jag orkade ladda hem på första tryen. Gick inte så bra..
niice :) hatar air, lyckas aldrig få fc på den :(
Den där black dragon versionen känner jag inte igen
Har inte spelat seriöst på 1½ så tog lite gamla screens som är över 2år gamla.
Btw så kör jag index (med 2 fingrar)
Helt okej scores.
Nej jag hade inte judge 1, spelade på ITG pc.
Rofl, bs
Med tanke på att izzy är den enda i världen som fått AAAAA på en låt (förutom bluemystic på doing the kirby då) så tvivlar jag starkt på att du sitter och får AAAAA på låtar när jag inte ens sett till dig förut
Citat från Hallon
Rofl, bs
Med tanke på att izzy är den enda i världen som fått AAAAA på en låt (förutom bluemystic på doing the kirby då) så tvivlar jag starkt på att du sitter och får AAAAA på låtar när jag inte ens sett till dig förut
Lite background info om mig.
Deltog i EM i In The Groove 2008.
Med i crewet J.H.S, där bland annat Mandodo (joy) är med.
Drog AAAA på Uber Rave 1 månad efter izzy.
Lirar Index och tycker att spread är för fags ^^
eftersom izzy själv sagt "så vitt jag vet så är viper bs" och du förut påstått att du fått bättre än kasu på vertex beta och sen failat nån månad senare på 59% på energizer och också påstått att du är top 3 på itg/ddr i uppsala.
Vet du när izzy drog AAAA på uber rave?
jag har inte sagt att jag slår kasu på vertex beta :P
ddr har jag aldrig påstått för jag hatar DDR men innan jag visste om vissa spelare sa jag top 3 itg :P
visst var det fel men nu tror jag att jag har en chans på top 5 lätt.
BTW, när failade jag energizer?
Izzy drog väl AAAA på uber rave vid nyår?
Va heter du på musikspel.se/stepmania.nu/omgdidinsane.com?
Vad behövs för att spela stepmania? xD Aldrig kört, men de låter kul =P
Viper på musikspel.se
har inte kunnat logga in sen dom började fixa om eftersom att jag hade passwordet sparat på sidan :P
HappyPill: http://www.stepmania.com/ Ladda ner
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet