Snabb psykoanalys om er själva
"hur är du som person?"
Bestämd, skämtsam, kreativ, lugn, envis, rättvis, oroväckande empatisk och lat
"hur är du mot andra mäniskor?"
Beror på. Folk jag bryr mig om tar jag hand om. Annars är jag rätt kall och har inget emot konflikter om jag tycker något inte stämmer.
Jag är rättvis mot människor men jag behandlar främlingar varken väl eller dåligt. Jag har en hel del emotionella väggar uppe för att hålla mig säker.
"hur tror du andra mäniskor ser dig?"
Förmodligen kall men omtänksam. Skulle inte förvåna mig om folk tycker jag har ett tunt socialt filter heller. Jag tror att jag är underhållande, så jag hoppas människor i mitt vardagliga liv ser mig så med.
"är du villig att ändra på din personlighet för någon andlening?"
Jag ändrar mitt beteende och mina åsikter hela tiden men jag kan inte ändra de fundamentala principerna jag agerar efter.
Tror det här är fel dag att göra någon slags analys av mig själv.
Örjan Lax
ha!
la femme n'existe pas
jag är vegan
Jag är vegan
Jag är biff (inte vegan)
kan verka lite blyg först men när man väl lär känna mig inser man att jag pratar jämt och är helt sinnes sjuk xD
samma här
Psykopat så håll er borta
man tror att jag är snäll men egentligen är jag inte det
haha lurade :P
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet