Småsaker som stört dig idag!
OCH JAG BRÄNDE NYSS TUNGAN PÅ MITT FUCKING TE >_>_>_>_>_>
fast iofs var det skönt att sova aslänge och gott inatt :D
MEN JAG ÄR FORTFARANDE SUR T__T
OCH NU SNÖAR DET IGEN FUCK FUCK FUCK!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111
Och nu spillde jag te på min bok, och i knäet. aj varmt fan bränns, pallar inte bry mig >_> lol jag går och lägger mig igen :(
att det är fredag kväll och jag har inte ett skit att göra! ;<
Att jag är feg. lol.
Citat från RetardedCat
att det är fredag kväll och jag har inte ett skit att göra! ;<
--------------------------------------------------------------------------
Citat från RetardedCat
att det är fredag kväll och jag har inte ett skit att göra! ;<
Ingen har nått att göra på fredagar ._.
att det är vitt snöigt och äckligt ute men mest över att jag blir DC på mitt MMORPG hela jävla tiden xD
det är snö ute, kallt och jävligt, skit bajs sepe.
jag kan inte gå ut och röka, sen gå in, för det är så jävla kallt, och då shockas min kropp så jag svimmar. därför måste jag antingen röka i källaren eller på rummet, vilken mina föräldrar inte gillar..
att jag har feber hela tiden och det skiftar mellan 38-40 grader hela tiden.
jag fick skicka ut min lillebror för att hämta cigg hos min kompis JUST BARA FÖR ATT JAG INTE KAN GÅ UT. denne kompis smsade nyss och frågade om jag inte kunde komma med en underOATH tröja, och om jag gör det får jag 5 cigg till. och hon kommer hit, vilket betyder att jag ändå måste gå ut och röka med henne. blablabla. men jag får 5 cigg till hihihihiihh.
jag är ensam hemma med min bror.
mina föräldrar kommer hem vid 2-3 tiden och jag är sjuk så det är jobbigt att vara ensam hemma lol..
min bror spelar wow och skriker som en galning, jag orkar inte koka te.
jag stör mig på att jag smittat min bror med förkylning och skit så nu är han lika sjuk som jag, så vi har typ druckit upp allt te tillsammans.
han kommer antagligen sova i min säng inatt också, vilket betyder att vi kommer dricka te och kolla film hela natten, samt snyta oss och bada i varandras svett :((
blö för att vara sjuk. och i och med att jag är såhär sjuk så missar jag kanske dhw08 som jag ska jobba på, och jag vill verkligen jobba dääär.
jag är helt jävla nerknarkad pga mina mediciner mot min kroniska bronkit och febernedsättande bajshelvete. blä.
mina halstabletter är snart slut.
detta kommer i en konstig ordning, men jag orkar inte ändra ;_;
jag fick reda på att jag ska få tandställning. tandläkare är dumma. :<
min dator har damp hela tiden,
min hund springer in i väggar ( fast han ser hur bra som helst)
jag har inte pengar att färga bort min utväxt
En stor sak : Min lillebror har fått cancer o.O
nästan hela jävla dan har vart uppkukad...
Citat från no_angel
min dator har damp hela tiden,
min hund springer in i väggar ( fast han ser hur bra som helst)
jag har inte pengar att färga bort min utväxt
En stor sak : Min lillebror har fått cancer o.O
beklagar :'(
1: internet hoppar ur hela fu**ing tiden
2: skola på måndag
3: inga pengar på mobilen
4: skulle ta ut en sak ur ugnen å brände sönder fingrarna
5: slog i knät i bordskanten...
^
6: kan inte gå pga 5an...|
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet