Sånt du hatar
tror tråden dog, försöker återuppliva lite
Hatar när folk smaskar när dom äter
hatar när folk andas mig i örat eller på mig, framförallt om dom har dålig andedräkt
hatar folk som tror dom äger allt och alla och tror sig vara bättre än andra
Gud
när ngn inte fattar hur man öppnar ett mjölk pkt. så att den blir helt fuckad och de inte går att hälla D:
Citat från PsychosocialMe
Alla måsten.
Jag vill bara chilla :<
--------------------------------------------------------------------------
hatar att bli tvingad med på skitsaker -.- hatar också människor som inte vill (läs:vågar) tala med en för att man e annorlunda :/
clementiner! finns seriöst inget som jag hatar mer >:
När man kommer på något verkligen jätteroligt att göra, och precis innan man ska göra det så glömmer man vad det var man skulle göra, så sjukt jävla störande, det händer mig hela tiden, jag blir verkligen förbannad när det händer.
Och rödlök, så vidrigt, jag mår illa bara av att tänka på rödlök.
Adam Sandler. Tål verkligen inte den killen!
När man verkligen måste på toa och det är hur långa köer som helst eller att det inte finns någon toa i närheten, när folk väcker mig tidigt och när personer ringer och ringer och ringer typ nio på morgonen och förväntar sig att man ska vara vaken, läxor, äcklig mat och massor mera.
Hatar allt och alla.
ränteberäkning!
folk som inte kan stava
folk som inte kan skriva/prata engelska
folk som inte kan improvisera (framförallt i matlagning... åhhhhhhhhhhhh)
folk som av någon anledning tror dom har en jätte fab/heftig amazing livsstil men i själva verket är dom bara whitetrash och jobbiga
folk som inte förstår sarkasm eller ironi
folk som aldrig skrattar eller inte har någon som helst humor
folk som helt naturligt kan vara otrevliga mot främlingar. FÖRSTÅR INTE HUR DOM KAN. SÅ HIMLA... NEJ. finns inte i min värld.
folk som vägrar inse att dom har fel/tror dom har rätt hela tiden
folk som inte tycker om djur
folk som inte tycker om barn
folk som är rent....korkade
....finns mycket folk jag verkligen inte gillar....
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
