Sanningsleken
Nej det kan jag väl inte påstå. Tycker inget speciellt om kenyaner
Om det var val idag och du var tvungen att rösta på, vad hade det blivit?
Moderaterna ftw.
Om vi ändå är inne på politik.
Vad tycker du om massinvandringen?
Vi har ingen massinvandring lol
Vill du besöka rymden?
Efter att ha spelat Aliens Colonial Marines nej..
Ångrar du något förhållande du haft?
Har bara haft ett förhållande, och jag befinner mig i det nu. Och nej. Jag ångrar verkligen inte de 3 åren som varit hittills. Kan nog tvärtom vara det bästa och mest givande som hänt mig.
Har du ångrat att du dumpat någon?
Nej
Vad är det fulaste modet enligt dig?
KEPS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fy fan i helvete vad fult :(
Saknar du någon? Isåfall, vem?
Inte direkt. Saknar mat just nu, det är väl det jag kan säga.
Om du fick välja en låt att ha samlag till, vilken hade du valt och varför?
Ride of the valkyries
Vad är det slampigaste du gjort?
Legat med någon knappt en timme efter jag träffat personen första gången på fest?
Vad är din pinsamaste hemlighet?
Tror inte jag har särskilt mycket hemligheter. Särskilt inte pinsamma sådana! Så det enda jag kan komma på är väl att jag tänder på när saker är tabu. Eller saker som är tabu och förbjudet. Inget konstigt, ovanligt eller pinsamt med det. Inte hemligt heller. Men när man kommer på sig själv med att tända på saker som är lite creepy, (just för att det är tabu, inte nödvändigtvis den läskiga saken i sig) så är det inte som att man vrålar ut det till allmänheten precis. För det känns lite....pinsamt.
Är du en sådan person som skäms mycket?
Ja. För mycket för mitt eget bästa. Över saker som ingen annan ens bryr sig om. Nu har jag till exempel världens ångest över en grej jag till varje pris vill hålla hemlig. Helt i onödan. För antagligen hade inget hänt om det kom ut ändå
Hur mycket godis är lagom en lördagkväll?
Beror väll lite på vad det är man käkar ?
När kände du dig stolt senast?
Förra lördagen.
Drack du alkohol igår?
Nej!
Har du ätit pizza idag?
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet