Saker ni gör som ingen vet!
Citat från tjorven
[i]Citat från stvafel
Nu kommer jag med en som jag tror att bara jag gör;
När jag sitter i en bil och ska åka långt, så brukar jag sitta och titta ut genom fönstret och föreställa mig en liten gubbe som springer och hoppar på alla vägstreck och lyktstolpar, som ett spel ungefär.
Gjort det sen jag var liten xP
Om jag säger de så vet ni juh, därför håller jag tyst....
Biter ihopa i takt mellan vägskyltar. Och har system för hur jag ska trampa på olika plattor när man går på sånna. Läser högt med olika röster när jag spelar textdrivna spel (typ gamla Final Fantasy spel).
Har iofs en JÄVLA massa saker jag gör som ingen vet men de flesta får man endast reda på om man träffar mig under rätt förhållanden. O massa som ingen någonsin lär få reda på.
Ritar ofta av mig själv innan jag går och lägger mig, precis efter att jag tagit av mig kläderna och precis innan jag har tagit på mig nattröja/linne/we
Tvångstanke att fisa i matkön :3
Älskar att se alla puppor gå förbi och känna stanken och inte veta vem det var, total jävla makt.
Och jag springer också på alla fyra uppför trappor..XD
Jag låtsas att min tandborste är en mic oh sen springer jag runt oh sjunger i rummet :(
Dansar till single ladies :$
Dansar helt okontrollerat framför spegeln om jag har en bra låt på hög volym. Ser heldumt ut. Jävla tur att ingen ser det asså.
Värmer händerna på pungen
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet