Saker ni gör som ingen vet!
Citat från Decaff
Citat från Spider
Citat från Hellman
ja kan inte sova om ja har någon kroppsdel förutom huvudet utanför täcket, för annars kommer dom nog bli avsågade :c
Haha sån är jag med ;>
Jag med. Men inte avsågade. Tycker bara det känns oerhört äckligt, framför allt om fötterna är utanför täcket o:
same here :c
Jag gillar inte min röst så jättemycket. Så jag brukar säga typ några meningar med ful röst och sen min vanliga. Då gillar jag min egen mer :D
Borsta tänderna i dushen :D
( ibland.. :] )
skriker ljudlöst ;o
Citat från kentbroder
Pratar med mig själv. T.ex om något viktigt ska hända, så fantiserar jag fram den situationen hur jag vill att den ska vara, och så säger jag det som jag vill att de personerna som är inblandade ska säga, för mig själv.<3
Och jag får verkligen inte ha armen utanför täcket när jag sover, är rädd att någon kommer och typ..gör något med den då. Haha.
Och så om jag lyssnar på musik när jag går, eller t.ex har en låt på hjärnan, måste jag gå i takt till musiken.
All of that.
Operasång när ingen är hemma! Om jag är själv utomhus och spelar musik brukar jag ställa mig och dansa :)))
Citat från kentbroder
Och jag får verkligen inte ha armen utanför täcket när jag sover, är rädd att någon kommer och typ..gör något med den då. Haha.
Och så om jag lyssnar på musik när jag går, eller t.ex har en låt på hjärnan, måste jag gå i takt till musiken.[/i]
ja exakt
När jag är ensam hemma brukar jag gå på toa med öppen dörr. Fast det gör väl de flesta.
Varje gång jag ser en gul bil, måste jag bita mig hårt i kinden D:
När jag är ensam hemma brukar jag lyssna på jay-Z och sjunga jätte högt.
Målar ibland (:
Jag kan inte sova om jag inte får göra ett litet "fothus" med täcket.
Alltså att jag stoppar nederkanten av täcket under fötterna, så att de är halv inlindade, liksom.
När jag är ensam brukar jag sitta och lukta på ovansidan av pek- och långfingret.
Alltså inte lukta som i att känna på en doft, utan mer för att det känns hemtrevligt att dra in långa andetag så lite då och då.
Samma sak när jag åker buss eller tåg en längre stund, känns inte bra annars, haha!
när jag är ensam hemma brukar jag hoppa och dansa åt dålig musik.. :D
innan jag somnar så brukar jag ta gitarren till sängen å ligga å musika
när jag är ensam hemma brukar jag sätta på jättehög musik och köra moshpit mot väggarna..
brukar sluta med att jag får ganska ont :(
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet