PewDiePie
PEWDIE! <3
aha, nu vet jag vad det är :-)))))))))))))
Nej tack.
infantil clown, orkar inte
Han var ganska underhållande back in 2011 innan han blåste upp och blev stor och kommersiell. Efter det blev tjatandet om "become a bro" och det tröttsamma skrikandet för mycket för mig. Den enda svenska playthroughstreamaren jag hittat som jag verkligen älskar är Dopefish. Inte nog med att han har planetens mest tillfredsställande garv, han väljer också bra spel och är intelligent samt välformulerad.
Citat från VirusOfFaith
Inte nog med att han har planetens mest tillfredsställande garv, han väljer också bra spel och är intelligent samt välformulerad.
"FUCKING NIGGER TITS AND COCK FUCK NIGGERS!"
men ja, håller med om att han är rolig
Citat från Cyborg
"FUCKING NIGGER TITS AND COCK FUCK NIGGERS!"
men ja, håller med om att han är rolig[/i]
Det är sant att han svär lite väl mycket ibland, men om du kollar hans Q&A videor, eller andra videor där han spelar med andra/intervjuar/reflekterar över saker så kommer hans intelligenta och lugna sida fram. Sen föredrar jag honom sjukt hysterisk och skrattandes då han väl spelar. För att inte tala om hur duktig han är på att hitta absurda buggar i spel och skapa total kalabalik omkring dem.
Tycker han är tråkig.
Men det beror nog mest på att jag fyllt 15.
fy FAN vad han är trist.
Det var lite kul när han spelade WarioWare... men jag misstänker att det beror på att WarioWare är så djävla bäst.
Han var bra 2011, men nu överdriver han som fan!
Föredrar mer hans sånna här videos än hans spelvideos nu
den här fick mig iaf att gråta av skratt
^ hahaha såg den för nån dag sedan, riktigt rolig!
Det är roligt när han spelar ett skitsvårt Super Mario och han raegar som fan. Kan verkligen relatera till det.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet