PEACE AND LOVE 2012
Men campingen är ju underbar <3
campingen är 70% av hela festivalupplevelsen imo
Ja, jo.. men ska man inte dricka finns det inte mycket där att göra xD
Piska frivilliga män med tältpinnar, få en hedersplats på ett piratskepp och plantera blommor var bara några få saker jag gjorde helt nykter förra året!
Jaså?
Ja.. det svåra för mig blir väl att hitta ett gäng kompisar att dela en nykter upplevelse med.. haha, men får väl testa campingen nästa år då!!
Du hittar vänner på campingen!
Citat från VampireKiss
Citat från kinalol
väder efter kläder
*gilla*
om alla bara går nakna så spelar det ingen roll om det regnar eller är soligt?
Har inte varit med om att campingen blivit lerig utöver en speciell fläck som fan alltid blir lerig, med eller utan regn, och det är på den där lilla biten väg som inte är asfalterad, upp mot lilla delen av campingen (hörnet vid badhuset ni vet).
Gillar man inte lera ger man väl fan i att gå i den, och gillar man inte regn tar man med paraply, presenning och/eller regnponcho.
Jesus.
Är så in i helvetus jävla taggad nu. Sitter och kollar på videos från tidigare år och bilder från våra camp.
HHNNGGHHGNNGG.
Gött att inte nån kan påverka vädret här då, bara att sluta diskutera :)
Och det finns ju mat och sånt att köpa överallt nne på festivalområdet, och kupolen har ju donken och det är rätt nära campingen
Bara en halvtimme mellan att Skrillex slutar och Rihanna börjar </////3
Citat från FaiilFreak101
Bara en halvtimme mellan att Skrillex slutar och Rihanna börjar </////3
Var glad att dom inte krockar istället!
Bara en halvtimme mellan att Skrillex slutar och Rihanna börjar </////3
Var glad att dom inte krockar istället![/i]
Jo, sant ! Kunne vart värre :p
Inte ens två veckor kvar nu, tagga!
Blir mer och mer pepp för var dag som går!!!
så jävla opepp. trist.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet