Om fem år finns det mammutar.
Falaphel
Kille, 33 år
HALLÅ? SPÖKEN LÄR DOM!
DEN*
u_suck_tbh
33 år
Citat från XeonpZycho
Citat från u_suck_tbh
Njaa, att den ska skaffa barn är väl infött, men att den ska vandra glaciärer osv är ju en "instinkt" som skulle ha tillkommit socialt.
Detta kommer inte bli en Mammut a-la-10 000 år sen, då dess egentliga beteende är helt utdött (nobody to teach, såvida inte mammut-fäderna kommer från himlen i flygande farkoster och lär upp mammut jr.)
Varför flyger då fåglar som uppfostrats i fångenskap då också söderut på vintern när de släpps fria? Och det märks på dem att de vill flytta söderut.
Tjaaaa, är inte hundra på att
Viruset
Kille, 32 år
Sjukt awesome.
Kyuhyun
Tjej, 30 år
Citat från natsukashi
Men inavel är bra för mutationer! Efter några generationer av cepemammutar så kommer vi få SUPERMAMMUTAR
word bro
Galaxy
Tjej, 30 år
What the hell..?
Bbypojken
Tjej, 27 år
<3 Japaner är underbara.
MakeECGreatAgain
37 år
Hoppas de lyckas. Asballt ju!
Dionysus_
Kille, 28 år
Om tio år kan det finnas dinosaurier
taggatraad
Tjej, 32 år
alltså.. oj och nej
Juju
Kille, 31 år
FAN VAD COOLT! HOPPAS HOPPAS!
Dock så ska man väl inte lita så mycket på Aftonbladet..
Miiiicheeeelle
Tjej, 32 år
ja du existerar ju?
B3ll4
Tjej, 30 år
men gud vad häftigt och roligt :D
Kidcrash
Kille, 34 år
Citat från audioblood
Lol, återupplivade --> djurparker ---> tjocka turister som vill rida på dem --> jag önskar att vi fick vara utrotade.
+10
ZEEL
29 år
AWESOME
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet