"Näradöden-upplevelse"?
när jag blev kolmonoxidförgiftad när jag var 16-17 tror jag att ja var. dom sa att hade jag varit där inne någon minut till hade jag dött.
nör jag nästan blev påkörd :::) gubben som lyfte upp mig å höll hårt i mig å skaka i mig osv sa att han skulle slå ihjäl mig tills en snubbe me hund kom å fråga vad fan han höll på me då släppte han ned mig å då kuta ja därifrån för ja blev rädd för gubben :<
ja det har ju hänt x antal gånger att när jag ska gå över vägen bakom bussen håller jag på att bli överkörd av coches!!!!
Åkte taxi, skulle till flygplatsen i Turkiet men vi blev påkörda från sidan och det enda jag tänkte på medan vi snurrade runt och alla flög fram var ''nu dör jag...''.
Vart skjuten 2018 25 dec. Annars har jag haft många överdoser.
Ramlade en gång o dog nästan men d gick bra
Jag kunde ha drunknat när jag var 4-5 år. Jag hamnade upp och ned i bubbelbadkaret vi hade på den tiden och bubblorna gjorde att jag inte kunde ta mig upp. Min ett år yngre syster förstod som tur är mitt problem och drog upp mig, men jag minns att jag där och då tänkte att hon är för ung för att förstå och det lilla livet passerade revy.
Idag vill jag inte bada bubbelbad, och det p.g.a. detta.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet