När grät ni senast, och varför?
Citat från stereophonics
Lovar att 50% av alla som skrivit i denna tråden har ljugit för att få uppmärksamhet.
Agree.
Jag grät sist när jag föddes, såklart
jag är så HÅRD att det inte finns utrymme för sånt
Citat från stereophonics
Är avsaknande ens ett ord?
Det skulle jag vilja påstå, ja.
Igår, pågrund av en kille. en kille som jag verkligen gillar o han visade en massa saker på att han gilla mig oxå men endå gjorde han en sak igår som jag blev jätte ledsen av o min familj o min bästis är skit arga på honom. men jag är van av att bli sårad av killar, blir de jämt.
Igår, i skoln. Jag såg på skönheten och odjuret. :'3
jag har gråtit i några dar nu för den personen ja älskar mest vill inte ha mig längre
atm
Citat från johasaurus
har ganska svårt för att släppa ut mina känslor
e det inte jobbigt ibland?
Citat från johasaurus
har ganska svårt för att släppa ut mina känslor
Någon gång måste man lätta på trycket, komigen nu :D
Citat från johasaurus
har ganska svårt för att släppa ut mina känslor
bättre än att inte ha några alls.
Jag gråter nu. Jag ska attentionwhora mig lite nu.
Nyss kommit hem, jag är lite onykter.
Jag var på stan med mina kompisar, min kompis David (som är bisexuell) blev ganska så nyss påhoppad pga ett rykte om att han är bög. Ett gä'ng killar hoppade på honom. Min kompis Mys pojkvän Fredrik gick i mellan David och homofoberna. Han blev nerslagen och blev sparkad när han låg nere på marken.
Ingen trevlig upplevelse när kompisar blir nerslagna och man själv måste se till att man inte råkar illa ut genom att titta på.
När jag åkte där ifrån, jag smsade mamma, så kom polisen osv... lite sent faktiskt. Mamma berättade för mig att polisen skulle vara hårda nu under valborg. Men sedan när vi åker därifrån så ser vi poliserna stå på helt fel plats med en jävla kikare. Alltså... va fan! De hoppade för fan på David och så står de flera meter ifrån med kikare... wtf.
Igår.
Därför känslor svämmade över och jag bröt ihop.
då jag kände mig pressad och tvingad och att jag började känna skuld pga ngt en person sa till mig :(
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet