När det blev väldigt fel!
Brukar ofta när jag ätit mat och ska lämna disken gå in mot toaletten med det, för jag tänker att jag ska gå på toa efter jag lämnat den osv, inser vad jag håller på med när jag väl står där inne.
Tagit tvål på tandborsten, smakade förjävligt.
Jag skulle slamsuga sanden i akvarierna där jag praktiserar, och då stoppar man i en grej i akvariet och suger i slangen som sitter fast i den lite snabbt så att vattnet börjar rinna ut. Bara det att jag hamnade i andra tankar och glömde ta ur slangen ur munnen, så jag fick smaka en munfull akvarievatten.
En gong tog ja på tröjan åt fel holl :s
Nä, en jag brukar ställa o'boy i kylskåpet och sojamjölken på frukosthyllan, det har hänt typ tusen gånger.
1. jag har ställt in cornflakes i kylen och mjölk i skafferiet
2. letat efter borsten som jag hela tiden hållt i handen
3. stoppat ciggen i munnen åt fel håll och tänt den
4. tagit tvål på tandborsten
5. råkat slänga godisen ist för pappret
:))))))))))))))))))))))))))) smart chey
La in mobilen i garderoben istället för brallorna. Glömde bort det och blev skitorolig för vart mobilen tagit vägen.
Jag stoppade en tom Vanilla Coke i diskmaskinen en gång. Det var väldigt fel!
Citat från FeliciaJohnsen
3. stoppat ciggen i munnen åt fel håll och tänt den
Typ, en klassiker.
En natt när jag var uppe och skulle dricka ett glas vatten så började jag prata med en stor hink, i tron att det var min katt.
Det var en rätt lustig känsla när jag ser att katten står bakom mig och kollar på mig som om jag vore helt dum.
skulle hälla i flingsalt i min linssoppa, höll på att kasta i mobilen 0.o
fyllde en hel skål flingor med apelsinjuice istället för mjölk. nasty ):
Har hänt flera gånger att jag börjar lägga kläder i kylskåpet när jag ska bära dem till tvättstugan...
Saxen i kylskåpet, något blev brutalt fel.
Telefonen i kylskåpet :(
Har hänt flera gånger när jag ska slänga matrester att jag även slänger både tallrik och bestick :/
hällt kaffepulver där vattnet egentligen ska vara i kaffebryggaren
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet