Musik du döljer?
En hel del smöriga kärlekslåtar.. britney lyssnar jag jättemycket på >__< sen det värsta...ehm.. 2-3 th-låtar...i hate it ;<
Inget, lyssnar inte på skitmusik.
jag lyssnar på markolio och tkr låtarna är bra x)
Hahahaahhaha
www.myspace.com/ghastlycitysleep
jag döljer inget
Beatels -Happy Together.
patrik isaksson :<
Jag känner inte att jag behöver dölja musik. Om jag gillar musiken betyder det ju att den är bra, och orka bry sig om vad andra tycker om ens musiksmak?
Jag ÄLSKAR grime och electro. Inte för att jag döljer det direkt, men det kanske inte är det första jag nämner när någon frågar vad jag lyssnar på.
Eminem vissa låtar och My Shiny Teeth and Me xD
Carola.
Av någon anledning tycker de där jag bor inte att man kan lyssna på carola. Eftersom hon är en sån lunatic. Men hallå, hennes låtar är ju bra? Iaf de tidiga. Men eftersom jag inte gärna skapar diskussioner så håller jag det inne xD
MCR, eminem... *skämmas*
Tycker väldigt mycket om musik som ultima thule och hel/völund smed. Kan ha att göra med att min bror alltid lyssnade på det förut och man liksom blev van vid det. Inget jag precis skämms över. Villken musik man lyssnar på spelar ingen större roll.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet