Medal Of Honor?
spelat några, men tycker inte de är nån spelkänsla alls
Call of duty slår de stort
Det är en sak som stör mig. När man kör MoH Airborn, så brukar man hoppa ned från plan ( vet inte om man gör det på alla? )
Och om motståndarna kör med sniper, så dödar dom en innan man hinner landa.
Sjukt irriterande.
Det kommande är en sån pinsam ripp från CoD: MW så man vill gråta, men klart med drygt 15miljoner sålda exemplar så är jag inte förvånad att EA vill ha sin del av kakan :)
Spelade Medal of honor heroes 2 (online) till nintendo wii rätt mycket förut, Men sen när jag fick mitt nya internet så slutade onlinet att funka D= lr det funka lite halft men jag blev dc hela tiden typ det var as svårt att komma in på en server.. Så jag sålde det D= Offlinet sög!
Hade också Medal of honor frontline till Gamecube förut. Det sög också D= XD!!!!
har spelat alla ww2-spel :D awesome allihop. speciellt cod 2.
Åh, kommer ihåg att jag tyckte att MoHaa var så svårt, och avgudade pappa som gled igenom hela :(
Citat från LikeSourSugar
har spelat alla ww2-spel :D awesome allihop. speciellt cod 2.
Fniss, knappast.
Spelade medal of honor allied assault som en tok när det var nytt fan att jag inte hittar skivan nu bara
Citat från NiNTENDOHC
Spelade medal of honor allied assault som en tok när det var nytt fan att jag inte hittar skivan nu bara
kärlek på spelet
fast nej, dom är inte bra.
Citat från pansarpung
Dom är bra..
.. köpte alla Medal of honor till PC.. Dock så glömde jag dom hos mitt ex en dag och fick aldrig mer tillbaka dom..
skit
fail
Hur många spelare har Medal of Honor Tier 1 i multiplayer? (xbox)
Älskar Medal Of Honor: Airborne. Har det till ps3an
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet