Löjliga GB/PM du har fått
Citat från OliSykes
K 29 (ser dock ut som 40 på bilden: "Gula höstlöv... Det är då man ska dricka varm choklad. Kom hit så fixar jag lite åt dig ;)"
Fyfan. Fick en kall kår längs ryggen av att läsa det där.
Det är synd att majoriteten som får den här underhållningen är tjejer :(
Evengr 19min ago
you are a sexy bitch! can you gif licking your lips? :*
euw, hatar sånt här. NEJ DET KAN JAG INTE.
"Hej! :D En lesbisk tjej här, ganska ny till Dv :P Du var jävligt snygg... :o Skulle du kunna tänka dig att hjälpa en liten lesbisk tjej med en jävligt pinsam sak? :/ Oss tjejer emellan?"
-Vadå?
"Okej detta blir pinsamt.. Okej, jag är alergisk mot damm, och tar tabletter varie dag för att inte få astma attacker. Jag bor hemma hos föräldrarna och har en storebror och en syster. Och idag när jag skulle ta mina alergipiller så råkade jag ta fel :/... Råkade ta min brors viagrapiller... och jag nu ligger man här,.. Ja du vet :/ Erotikspärr på nätet pga lillasyster, så skulle vilja be dig om hjälp :/ :c Såå.. har du skype,cam? "
^
HAHAHAHA ASSÅ HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA orkar inte hur fail.
"Du kom in i mitt liv som en dimma, jag höll på att svimma. Du är så himla vacker och fin. Kan inte riktigt själv förstå hur underbar och vacker du faktiskt är. Du är underbar. Du är bäst. Kan inte riktigt beskriva dig med ord, för sådana fina och vackra ord existerar inte som är lika fina som dig. Utan hade varit tvungen att visa dig. Ingen annan kan ersätta dig, det finns bara en utav dig. Skulle inte vilja mista dig eller förlora dig. Utan dig hade jag blivit väldigt ledsen. När jag tänker på dig eller ser dig blir glad, varm, lycklig och blyg. Nu när jag vet att du finns så skulle jag inte vilja förlora dig. Känns som jag har fjärilar i magen, blir alldeles varm inom mig av dig. Om jag skulle gråta och tänka på dig så skulle det inte vara utav sorg utan av lycka, lycka över att du finns. Kan inte få nog av dig. Kan inte säga nej till dig. Kan inte motstå dig. Det spelar ingen roll vart du bor, vart du är, vad du säger, vad du gör. Vill inget ont utan vill bara väl. Kan inte mer än att försöka och göra mitt bästa och hoppas på att du förstår. Du är min ögonsten."
Jag hade aldrig träffat honom. Han hotade med att komma hem till mig med en kompis och "se vad som händer" för att jag ignorerade honom. Sen fick jag detta meddelandet. Sjuk människa
Citat från Cr4pTAbul0uS
Det är synd att majoriteten som får den här underhållningen är tjejer :(
Cis-män är i regel mer creepy än kvinnor.
Ronni: PSYKOPATVARNING!
Fick detta på Gifyo
DirkDigler 2hr ago
i'd like you to laugh at me jerking off, it would be fun.
Citat från DanneVafan
^
HAHAHAHA ASSÅ HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA orkar inte hur fail.
+1
Dör lite
Vadå, det var värsta raggningsrepliken ju!
Denna tråd: "Jag reggade mig på en sexsida (darkside) och så får jag skamlösa förslag omgomgomg!1"
Fast jag fick det där på emocore :)
Haha, vaddå, är de från darkside, trodde alla var från EC? Ursäkta, men är ni lite blåsta? haha
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
