Löjliga GB/PM du har fått
" Hello. My name is Miss Minnie Sankawulo,iam an africa girl,i read your profile today it was so good to me.i feel you are the only one missing in my entered life so i desided to stop on it and let you know that i am interested to be a friend first.i also believe that coming to you will be a probabilty of meeting that very thing that has been lacking in my entered life.please contact me at my email adress (minniesan3030@yahoo.co.uk) i am a girl with respect and responsible,i respect people also and believe if you contact me,i will give you a full introduction of my self okay. i hope to hear from you soon. Remember, all the darkness in the world, can-not put out the light of a single candle as long as the light of love shines bright in your heart,and (Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life) cares for my future love Minnie"
Va?:(
Först "AAAAAAAAH! Fuck jag visste att jag inte skulle se "The Ring"... Snälla kom inte efter mig!".
När jag skrev att jag inte förstod vad en kass film hade med något att göra skrev han "Precis! Snälla låt mig leva! Vi såg den bara på skoj!!!".
Efter det ville han prata med mig normalt, vilket jag fann ganska konstigt. Jag klargjorde att jag inte ville prata med honom och när jag inte svarade på hans svar efter det skrev han "Aja, kul du var då. Du kan krypa tillbaka till din brunn...".
Fun fact: Han är inte ens tolv år, han är nitton.
17 år (obesvarat) Idag 00:36
du borde inte snacka så mkt skit över internet när dina armar inte är tjockare än mitt lillfinger
Svara - Historik - Ta bort - Blockera - Anmäl
Dagens skratt.
"Hej!:) vill du ha en bild på min kuk?:)"
Ja, det är klart!
Äh alla pm ifrån fittfiskare är löjliga.
varför finns de inga kukfiskare, jag vill ha gratis skit.
"tja bruden riktig söt ^^ .. lust att glida runt i city ngn gång bara ses snacka :) ? världsklass ^^ "
försvinn, pojke "18 år"
Hahah glida runt i city.
det är tydligen i världsklass
desriegg000 - Tjej, 23 år, Online (oläst) (obesvarat)
Idag 19:44
Från Faith Desire
Abidjan Elfenbenskusten
Västafrika.
desrie_bb2@yahoo.com
Kära en,
Jag är fröken Tro Desire den enda överlevande dottern av sena Mr Desire Tagro en Ex-minister Pro-Laurent Gbagbo har ett oppositionsparti till denna regering COTE D `Ivoire. Den 12 April, 2011 min far / mor med varje medlemmar i vår familj mördades av okända rebeller under den tid de attackerar vårt hus genom att skjuta och plundring.
Gud så snäll jag var inte i stan när händelsen inträffade, är planerna av rebellerna att döda varje medlemmar i vår familj så att ingen kommer att stiga upp till hämnd med tiden. Jag är i vårt land utan att någon vet även om jag är på att dölja, så att okända REBELS inte kommer att få mig och döda mig som de dödade alla medlemmar i vår familj. Varför jag fortfarande bo tillbaka i vårt land är att överföra $ 8.5mUSD som min sena far deponeras i förvar av denna Security Assistance COMPANY, deponerade han fonden som en familj skatt med afrikansk konst ARBETE FÖR EXPORT av säkerhetsskäl, som säkerhet företag gör inte fungerar som bank där någon kan sätta hans / hennes pengar öppet.
Innan döden av min far gav han mig de täckande dokument fonden deponeras i säkerhetsföretaget, som jag är hans första dotter, och han så mycket älskade mig det var därför han gjorde mig mottagaren av järn bålen rutan innehåller $ 8.5mUSD . Just nu vill jag överföra denna fond till dig så att du kommer att hjälpa mig att investera pengarna i någon livskraftig sektor i ditt land, även du kommer att hjälpa mig att gå med dig i ditt land för mig att starta ett nytt liv med dig där omedelbart fonden når dig. eftersom jag inte längre säker när det gäller Afrika är aktuella nu, jag ville överföra fonden innan du lämnar landet eftersom denna fond är mitt sista hopp och det enda hoppet jag har nu.
Innan jag ens hämtar dig att hjälpa mig jag har bett och sov över det ber Gud att ge mig en gudfruktig sinnad person som kan hjälpa mig i denna transaktion. Jag kommer att ge dig mer information om transaktionen i mitt nästa mail.Most allt försöka att kontakta mig direkt på min privata av säkerhetsskäl.
desrie_bb2@yahoo.com
Väntar hit från dig.
Tack och Gud välsigne er.
Från Faith Desire.
-------------------------------------
Med ofattbara hälsningar, Google translate <3
...FAITH DESIRE?
FAAAAITH DESIIIIRE???
Citat från ackligtful
"tja bruden riktig söt ^^ .. lust att glida runt i city ngn gång bara ses snacka :) ? världsklass ^^ "
Fick också den haha
Kille, 28 år, Online (oläst) (obesvarat) Idag 20:40
Bara tvungen å lämna ett fotspår. Du är ju bara sötare än socker.
Du är 28. Jag vill inte ha med dig att göra.
Citat från GoFuckingNuts
"Om du vill så kan jag köpa något till dig. Gratis. Och då så menar jag helt jävla gratis. typ live, vip, prylar, mobilpåladdning, vad som helst."
Nej tack!
Det där fick jag också inatt. På kamrat, haha.
tja bruden riktig söt ^^ .. lust att glida runt i city ngn gång bara ses snacka :) ? världsklass ^^
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet