Löjliga GB/PM du har fått
- Tjej, 14 år, Offline Igår 23:12
göru?
- Tjej, 14 år, Offline Igår 23:07
gör?
varför kan man Sverige inte prata?
Kille, 19 år, Online 22 augusti kl. 18:30
okej, nice jag bodde oxå i flen men inte längre ;) fast jag bruka vara där, du kan ju komma nån gång till flen så kan vi träffa och ha lite mysigt tsm :*
Va?
''Hej! Får jag bli din webcamslyna? Jag vill så gärna förnedra mig för dig. Du får massa pengar på banken och så ifall jag får supa mig rejält packad i cam. Låter inte det bra sötnos?:)''
''Kan du strippa för mig? Du får 500 000 för det...''
"Detta är din drömfantasi. Läs hela. LÄS HELA, sade jag. Svara ENDAST efter att du läst hela.
Du ringer på med darrig hand. Den gravt överviktige mannen öppnar dörren omedelbart, som om han stått och väntat på andra sidan. Han flyttar på sig och låter dig komma in, varefter han stänger och låser dörren. Du hänger av dig ytterkläderna, bestående av en lång vindkappa, vilket blottar de kläder du blivit tvungen att bära under; en tunn topp av 90-talssnitt som visar magen, push-up-BH, vita ministringtrosor och tajta träningsbyxor. Detta trots att det är sensommar och nästan höst. Det värsta av exteriören är nog allt smink och läppstift som får dig att se ut som ett luder och som du inte kunnat dölja på vägen hit.
"Du vet vad du ska göra, bitch." Du går motvilligt ned på alla fyra utan ett ord, med blicken flackandes på golvet, varvid mannen låser fast ett metallhalsband i vilket ett koppel av järnlänkar slutar vid mannens ena hand. I den andra handen har han en hästpiska som utan förvarning viner med enorm kraft mot dina skinkor ett tiotal gånger medan du vrålar av smärta. Plötsligt tystnar du då du minns dina instruktioner. Du vet att det bara blir värre om du misshagar Herren.
"Kom med här, slampa" säger mannen och kliver iväg mot ett rum längre bort medan du kryper fram på det hårda golvet, tyst snyftandes och snörvlandes. Han stänger dörren om er i sovrummet och slänger upp dig i sängen med förvånansvärd kraft: "På alla fyra. Huvudet ned och röven upp!" Du lyder och ställer dig bredbent på sängen. Mannen går upp i sängen och ställer sig bakom dig, drar ned dina byxor och stringtrosor och kontrollerar den butt plug du haft i dig sedan du gick från din lägenhet. Det är över 45 minuter vid det här laget.
"Duktig bitch." säger han medan han drar ut den och du stönar till. Det hade inte varit behagligt för dig att stoppa in den, för att inte tala om att försöka gå naturligt och sitta på bussen med dig i dig. Den enda anledningen till att du gått med på det här är naturligtvis det faktum att mannen idkar utpressning mot dig. Du hade gjort misstaget att visa dig för en "hunk" i webbkameran för några veckor sedan, och gjort saker du absolut aldrig skulle gjort i vanliga fall, och endast då det var för sent insett att mannen hade spelat upp ett förinspelad webbkameravideoklipp på en 18-årig snygging, när han i själva verket är en 45-årig med enorm ölmage och ett ansikte som bara en mor kan älska. Han var verkligen motbjudande. Och nu hade han ditt liv totalt i sina händer. Det gör dig spyfärdig och helt förtvivlad att tänka på det. Du ber till gud att det bara ska vara en ond dröm, men du vaknar aldrig.
Han spelade in allting och listade ut vad du heter och var du bor och var du jobbar, pluggar och vilka dina familjemedlemmar, kompisar och släkt är. När som helst kan han ladda upp videoklippet på nätet och förstöra hela ditt liv, och skicka den till alla. För att du inte ska kunna gå till polisen eller på något sätt komma ur situationen har han beskrivit hur han har en hemlig server på nätet där filmen finns laddad, och att han varje dag måste logga in där för att inget ska hända. Om han inte loggar in på 24 timmar laddas den automatiskt upp och skickas till alla, vilket gör det helt omöjligt för dig att mörda honom, leja en mördare, gå till polisen m.m. Han har dig fullständigt i sitt våld, och är en riktig sadist och mansgris. Han spelade även in din bön om nåd. Han tittar på den dagligen och även med dig. Du sitter i videoklippet och gråter framför webbkameran och ber om att han inte ska göra något och lämna dig ifred. I klippet kan man se när du till slut ger upp hoppet och strippar för honom, gråtandes, och svarar "ja" på alla hans frågor om huruvida du är hans bitch nu. Det tog inte lång tid för honom att förbereda dig på att besöka honom.
"Sug på den här!" säger mannen och stoppar in butt pluggen i din mun. Du tvingas slicka den ren medan han tar tag i skinkorna på dig och för in sin egen äckliga kuk i dig analt, allt jämt mycket hårt daskandes dina skinkor med händerna. Du kan känna hans vidriga mage mot dig varje gång han trycker in den, flåsandes och stinkandes av svett. Han sprutar dig över ansiktet och du får slicka upp varje droppe sperma. Han smäller till dig i ansiktet när han är klar och lämnar dig i sängen. Han behöver varken binda fast dig eller oroa sig för att du ska smita, även om han gillar att göra sådant ändå.
Han tycks få en märklig njutning av att låta dig leva ett vanligt liv förutom när du är på besök hos honom. Åtminstone till en början. Allt eftersom hittar han på många "uppdrag" åt dig som äger rum i ditt vanliga liv, som t.ex. att du måste sminka dig som ett luder i vardagen och förklara bort det för kollegor och väninnor m.m. De kan inte begripa varför du har skaffat en tungpiercing, du som ju är helt emot allt slampigt och bimboaktigt. Han tvingar dig även att spela dummare än vad du är, och avlyssnar dig dygnet runt via en app din smartphone. Därmed vet han precis vad du säger och hur.
Sakta men säkert förvandlar han dig till en blåst, ägd knulldocka. Han låter tatuera dig vid svanken, han låter skönhetsoperera dina läppar så de blir otroligt fylliga, han tvingar dig att gå igenom bröstförstoringsoperationer och mycket mer. Han bestämmer allt om hur du ska se ut, bete dig, tala och tänka. Han äger dig, helt enkelt. Du är en slavslampa helt utan egna tankar och värde. Du kan inte sitta ned p.g.a. misshandeln av din bakdel.
Mobilen surrar. SMS från Herren. Du darrar till och sväljer hårt...
Kommentarer kan skickas via e-post till nagonsnubbe@live.se eller genom att adda samma adress på MSN. Om du svarar här finns en stor risk för att idioterna som driver den här skitsajten tagit bort mitt konto innan jag hinner läsa det."
Men haha, va. Vad krystat och löjligt det låter. :(
^
..dafuq
Citat från Pussyjuice
blev kåt.
hahah
"Hej hej, allt bra hos dig ? =)
Jag hoppas du inte tar illa upp men jag tänkte fråga en grej bara.
Funderar på hur vanligt det är med analsex egentligen, vissa säger si och andra så liksom.
Jag funderar iaf på att testa med min pojkvän men jag skulle vilja ha lite tips och se vad andra tycker =)
Har du testat (och isf hur var det första gången för dig) ?
Gör det ont eller är det skönt ?
Är det svårt att få in det.. liksom man e ju skit trång där bak !!?
Hoppas det var lugnt att jag frågade iaf... ( jag är seriös)
Kramis "
Citat från LacunaInc
"Hej hej, allt bra hos dig ? =)
Jag hoppas du inte tar illa upp men jag tänkte fråga en grej bara.
Funderar på hur vanligt det är med analsex egentligen, vissa säger si och andra så liksom.
Jag funderar iaf på att testa med min pojkvän men jag skulle vilja ha lite tips och se vad andra tycker =)
Har du testat (och isf hur var det första gången för dig) ?
Gör det ont eller är det skönt ?
Är det svårt att få in det.. liksom man e ju skit trång där bak !!?
Hoppas det var lugnt att jag frågade iaf... ( jag är seriös)
Kramis "
Fick oxå en sån en gång. Svarade: "Man får väl antagligen Jävligt ont i röven."
'' tja en fråga jag undrar var om du använder string du ser lisom ut som en stringperson''
22+
Man.
Avled när jag läste det <3
Tycker alla jag får är otroligt löjliga.
"Hej thirtyseven!
Din visningsbild har blivit raderad, detta pga. den bröt mot våra regler här på Emocore.se.
Det beror på någon eller fler av följande anledningar:
1. Bilden måste föreställa dig och du skall synas tydligt på den.
2. Är du under 18 år får du inte posera i underkläder/badkläder (Räknas som barnporr enligt Svensk lag).
3. Naket är helt förbjudet.
4. Bilden får inte vara helt tecknad eller överdrivet redigerad/manipulerad.
5. Ansiktet måste gå att se lite av och får inte vara helt täckt med t.ex en mask.
//
Har du frågor är du välkommen att kontakta support@emocore.se
Med vänliga hälsningar, Crew - Emocore.se. "
:(
Vill inte klaga men jag har aldrig riktigt förstått grejen med att det är okej att inte synas alls men det är inte okej att bara synas lite.
Kille, 17 år, Offline
kan jag få ditt användarnamn?
och
Kille, 21 år, Offline
Tjockis
^
wat?
Kille, 27 år, Online
Du är sjukt het och söt. Man vill liksom bara lyda dig.
Eh. Lol.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet