Löjliga GB/PM du har fått
kan ha postat förut men....
Zchex - Kille, 20 år, Offline (obesvarat) 12 april kl. 01:01
Du skulle se ytterst intressant ut upp och ned.
"MAGIC - Tjej, 15 år Online Idag 14:37
Musikstil: Emo
skrattar "
derp
"lust att ses sötnos. ge mig inte det svaret som en typisk svensk. HEJ nej jag känner inte dig. Det är ju därför man ska våga träffas och lära känna varandra ju såklart. Fast samtidigt kan det verka som att jag är desperat. Nej jag är inte desperat jag bara har en seg dag och vill träffa någon singel tjej och med träffa menar jag inte knulla. Jag heter Andy är 20 år och bor också i sthlm"
sa nej
"är inte ute efter nåt sex. kan tex dominera,förnedra mig å få pengar,behöver inte träffa mig ensam,kan ta med dig tjejkompisar."
haha
EMO BELLE XDDDDD
"Hejsan. Vad gör du idag, allt bra?. Har du lust att prata en stund?.
Vad gillar du mest för slags sex?. Gillar du att bli fingerpullad, slickad, smekt och suga samtidigt?.
Vad har du på dej nu, vill gärna fingerknulla & slicka dej ordentligt, vill du suga mig då samtidgt?.
Snälla skriv tillbaks."
http://kamratpunktcom.tumblr.com/ osv.
Nån brud på 21 år..
"jag har ont i bröst vårtorna vill du snälla blåsa?"
kille, 18 år
"Puss puss <33333333
Välj ett nummer:
1. Min KK
2. Vill knulla dig
3. Vill ha camsex med dig
4. Älskling
5. Bäste vän
6. Hetast
7. Kåt jävel
8. Rolig
9. Söt
10. Galen
11. Gillar dig
12. Vill ha dig i min säng NU!
13. Idiot
14. Hatar dig!
15. Gullig
16. Avgudad
17. Vill träffa dig
18. Saknar dig
19. Måste träffas
20. Duscha me dig
21. Vill ha dig
22. Eget förslag"
Jag hatar när folk skriver sånt här när man inte ens känner dom och knappt vet vilka dom är
edit: kommer med en till...
Kille, 18 år
"damn måste jag säga, snygg du är, vad bor du då? hittar ingen brud i närheten"
Det stod tydligt på min sida vart jag bodde och det var ju inte i närheten där han bodde i alla fall
"Vet du vad som skulle vara snyggt på dig? Mig."
Random tjej, 19 år
"Hej! Vad tycker du om att lära känna nya?:) Wierd fråga fast har så himla trååk, så undra ifall du kke har lust att hitta på nått? Säg isf ditt mobb nr:) Jag menar den som frågar får ju inget veta rigth;) X och när skulle du kunna komma till örebro?:)"
^ HAHA "hej jag känner inte dig men när har du tid att åka och träffa mig?"
Jamen precis! D:
"suger du av din kille då?"
wat
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet