Löjliga GB/PM du har fått
"jag vill pöka med dig :)"
Lol'd so hard när jag fick se hans profil. (Var på Kamrat, haha.)
xanomi - Tjej, 18 år, Offline
Igår 19:17
Hey...du jag har tappat bort mitt mobilnummer, kan jag få ditt? Haha nä jag bara skoja, vad gör du? Själv har man ridit med gips xD <3
I was like: What???
"hehe la märke till din klädsel och undrar om du är riktig skinhead eller om du är nazist sorry för konstig fråga men är jävligt nyfiken (a)"
^ Wtf? O.o
"du va söt :) kan vi snacka på skype eller msn? :D"
orkar inte horor.
tjaa.. kan berätta att jag e ganska välutrustad och kan hålla på jävla massa timmar, så jag skulle nog gärna knulla dig så du blöder, fått så många orgasmer så du inte orkar mer och ber mig att sluta.. hihi.. även om jag bara fortsätter knulla dig å det gör ondare och ondare, möjligtvis slå å strypa lite också.. få dig att börja gråta och bara ta i mer å mer..
^Jag och min vän skrattade så mycket att vi båda fick kramp och började gråta, vi dog typ. <3
^ Kåt man blir liksom
"du ser så oskyldig ut, de gör dig bara ännu sexigare" o.o
Hej! Kan vi dra på sonisphere festivalen? Du tycker nog att det är en underlig fråga, fast jag har har vekligen sett framemot den festivalen, hade egentligen några kompisar som skulle med, fast sen kunde de inte och jag vet inte riktigt vad jag ska göra. Får väl skippa allt i värsta fall, fast jag har under lång tid verkligen viljat åka dit, försökt planera, fixa etc. sen blir det såhär En av minns största drömmar har blivit försumpade:/
Jag var så trött när jag läste det första gången att jag vek mig av skratt xD
Citat från swastika
Citat från penisbarn
^Jag och min vän skrattade så mycket att vi båda fick kramp och började gråta, vi dog typ. <3
Tror jag vet vem det är, känner igen sättet det är skrivet på.
Är det möjligen en man på tjugotre år, med relativt kort, svart hår och en piercing i läppen?
Han är 24, men du kan ju skriva i pm så kan jag säga om det är rätt.
"VILL DU DÖ LILLA DVÄRG???"
:((((((((((((((((((((
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet