League of Legends (spel)
Citat från Tennsoldater:
Citat från Kharon:
Vem är nästa som får champ update? Galio? :s
Tror faktiskt att det var Galio, men jag minns inte om en ny champ skulle släppas innan hans update dock. Aja, det kommer förr eller senare. Undrar hurdan update han får då han till skillnad från Warwick ändå är i ett rätt så okej skick.
Hoppas de inte ändrar för mycket i Galio's kit, han är en av mina gamla mains och jag tycker att hans nuvarande kit är helt okej, lite tråkiga spells kanske, men han är varken för svag eller för stark tycker jag.
Saknar en del champions hur de var innan de blev uppdaterade, typ gamla Shen.
Skulle vilja se en change på Urgot
Citat från Kharon:
Hoppas de inte ändrar för mycket i Galio's kit, han är en av mina gamla mains och jag tycker att hans nuvarande kit är helt okej, lite tråkiga spells kanske, men han är varken för svag eller för stark tycker jag.
Saknar en del champions hur de var innan de blev uppdaterade, typ gamla Shen.[/i]
Såg någon gammal video igår som fick mig att sakna gamla poppy jättemycket.
De får köra någon legacy gamemode någon gång tycker jag. Alla gamla kit för champs som uppdaterats.
har tydligen köpt star guardian janna på fyllan
och jag som tänkte köpa det på fyllan
jävla fan
Kan någon förklara för mig varför Yorick reworkades. Jag spelar lol ett par gånger om året bara för att jag gillar spelet (lite under en månad varje 4 månader kanske) men vill inte lägga ned mycket tid på det och jag absolut älskade gamla Yorick. Går inte alls att kontrollera hans ult och det gör hero'n ganska dålig tycker jag. Vad säger ni om Yorick updaten? Även om den är lite "old".
Hur kommer sandbox-mode funka?
Mvh
någon som har noll koll på lol
är en asdepp liten skit som behöver folk att spela med.
adda Neon Fluffer
är snel
https://www.twitch.tv/xmuppie
Streamaaar, någon som vill joina normals?
hoppas alla har en härlig valentin i riften
älska mig
Ska strax spela m Alexander
Ja suger så du vet hackerman
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet