League of Legends (spel)
kissar lite i byxan när jag ser vissa koreans alltså
Dat flay though
är det bara på den koreanska versionen av lol som thresh låter som en överviktig man som kommer när han dör?
wow, it's all ogre now
denna e sjukare=)
Tycker Vi's var sjukare
Det liknar Shen's taunt+flash
3 items Caitlyn, 140~cs, 45 minuter.
<3__<3 normal games.
lol är nog det sämsta fucking spelet någonsin, inte nog med att jag blir så jävla trollad i 80% mina äckelgames.
nu när jag fixat en ny smurf bara för att få spela lite utan att behöva tåla sån jävla skit från människor.
Är i promo till guld, har 1 lost. (och har en cporsak till att jag inte klarar promos här)
Kommer in i champ select, säger "Support please"
En med svenskt namn som har högre pick säger typ "Tyvärr jag ska supporta"
Jag drar hela min jävla historia om att jag flög fram till promo när jag fick köra support och sen när jag kom in i promo fick jag inte köra support på 3 games och förlorade första promon direkt. Får köra några games som support igen och kommer upp till promo. Första gamet får jag inte köra support; jag förlorar (-: och att jag ser detta som någon sorts förbannelse
Svensken som också är den första typ helt reko svensken jag mött i soloQ säger "Okay, I'll jungle (-:"
Jag blir glad och skriver thank you!
Så kommer den här lilla fittan fram, vår second pick fitthora heter han. "I support :-P" och lockar in thresh.
Blir sur och tar cait och ba aaa men det här kan nog gå ändå.
Kommer in i game, Thresh är helt cp, vet inte vad han håller på med, frågar om jag är heavy o grejer sen börjar han skriva i all-chat; "I'm so drunk I can barely move!!pokdowda" "I'm so drunk I cant see:PPP" "I'm so drunk I shouldnt be writing :PP"
Och simsalafuckingbim se vem som fucking komemr gång på gång på gång på gång? JO dom tror ju på att han är full XDXDXDXD och ser sin dörr till att ganka 4-5man ganka oss flera gånger irad fattar inte ens hur darius kunde komma dit så många gånger då han var top. Det som följer sen I kedjereaktionen är då att våran top börjar flama som fan och sen spammar surrender vote resten av gamet samtidigt som han skriver "afk, retardshits, push mid, end fast, finish!!!!"
Och ja det var jättekul att spela
jag ville bara spela janna
hade tre 4v5s idag
d var kul
<333333 har ny promo nu, ni kan inte ana<33333
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet