Lady GaGa
jag gillar kuk så jag gillar lady gaga
Citat från SAIL0RM00N
jag gillar chicks with dicks så jag gillar lady gaga
fix'd
Har märkt att när det gäller kändisar så kan EN dålig bild bevisa att personen i fråga är en jävligt ful människa ):
Jag menar.. det finns videos och bilder på lady gaga där hon är skitsnygg och ett par bilder där hon är mindre snygg. Är hon en ful människa för det?
Då tror jag att varenda människa här är en väldigt ful människa för ALLA som fotas i alla fall då och då har bilder där de inte ser ut som fotomodeller. Am I right? ^^
Jag är inget fan av lady gaga, men jag tycker det är löjligt med hela hermafroditdebatten : @ Tänker ni ogilla hennes musik för att hon KAN vara shemale? Vad spelar det för roll?
Tycker för övrigt att lady gaga är snygg. Hon ser inte ut som den stereotypiska popsångerskan, utan har ett eget utseende som ändå är snyggt. Hon är inte smal som en sticka, hon har inte världens silikonbröst eller läppar och inte heller gigantiska ögon och mikroskopisk näsa. Hon är snygg ändå
FAKTISKT :D
Alla nämner ju bara hennes singlar.... >: (Antaligen för att det är dom enda de hört..? Eller?)
Tycker absolut inte hennes singlar är de bästa låtarna hon gjort.
jag ogillar henne. vill inte använda ordet "hatar" men yah. jag ogillar att hon inte använder sin otroliga talang till sitt fulla potential. hon har en otrolig röst som knappt hörs på grund av den sortens låtar hon har & hennes piano-spelande hörs aldrig. dock skulle hon icke bli lika känd som hon är nu om hon hade sådana sorters låtar jag skulle vilja att hon upplyfte sin röst & talang med.
HAHA egentligen bryr jag mig inte så mycket om henne. men... yah.
Citat från Marika
Alla nämner ju bara hennes singlar.... >: (Antaligen för att det är dom enda de hört..? Eller?)
Tycker absolut inte hennes singlar är de bästa låtarna hon gjort.
Håller med.
hennes röst är väl bra
men hennes låtskrivande är ju genialiskt.
Citat från fot
hennes röst är väl bra
men hennes låtskrivande är ju genialiskt.
Jag tycker hennes röst är mer än bra, jag tycker den är fantastik!
Hon kommer uppträda en av hennes nya låtar på Saturday Night Live den 3:e oktober.
The Fame Monster släpps snart. Ååh. Längtar.
F.ö. så såg jag denna video nyss. Från 2006.
Hon var helt otrolig då också. Vacker. (nu är hon mera snygg/het)
Kul att se hur mycket hon har utvecklats och förändrats sedan 2006.
http://www.youtube.com/watch?v=_b2C20qN4Ps&feature=
Hon var bättre för..
Sök på youtube på Stefani Germanotta
(:
Vad är er favo låt? PPPP-OKERFACE <333333333333333333333333333333333
Vad är så bra med henne/hennes röst? ATT DEN ÄR BRA?
Vad ogillar ni hos henne? HENNES NAGLAR, EEEW
vad är fel med hennes naglar?
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet